että eihän se nainen enää ole yhtään kiinnostunut?
Joko rupesi nupissa viiraamaan kun tajusit
13
333
Vastaukset
- puhu vaan
itsestäsi,minä nainen olen ainakin vielä kiinnostunut eräästä tietystä miehestä...
- t-nainen
Minä tumma nainen yökkään ensi kerran kun näen sen pellen
- kuin myös
Oli se viisasta tai ei.
- ed.
Minä en. Vaikka samalla kirjaimella alan ja olen myös tummatukkainen. Ja edelleenkin viisasta ei. Mutta mulla onkin aina ollut tapana luovia vastavirtaan.
- ed.
ed. kirjoitti:
Minä en. Vaikka samalla kirjaimella alan ja olen myös tummatukkainen. Ja edelleenkin viisasta ei. Mutta mulla onkin aina ollut tapana luovia vastavirtaan.
siis en yökkää.
- Mitä sä
täällä jauhat tämmöstä monessa alotuksessa muiden ihmisten suhteista ja elämästä ? Eikö sulla ressukalla oo omaa elämää ollenkaan ?
- Kyllä.
Sun pitää hakeutua lähimmälle terveysasemalle :(((
- _19_34
Tumma nainen ja se seuraava yökkäävät ihan rauhassa sitten kun nähdään, mutta olisi mielenkiintoista kuulla sitten *face-to-face* mikä eniten risoo. Voi olla, että pistätte mun piikkiin sellaista jonka on tehnyt joku muu tai sitten omista kirjoituksistani jonkun kohdan tajuatte toisella tavalla kuin mitä tarkoitan. Tällaisella foorumilla joutuu monista asioista kirjoittamaan ympäripyöreesti ja silloin sen voi ymmärtää monella tavalla.
Ja ap:lle vielä: ei ruvennut viiraamaan, päinvastoin. Pitkän kiertelyn ja kaartelun päätteeksi asia selvisi sillä tasolla että tuon jutun voi nyt lopettaa. Aika lailla samassa pisteessä ollaan nyt kuin muutama viikko takaperin. Siis ennen kuin tuo melkein jo unohtunut asia lähti uudestaan liikkeelle. Paitsi että nyt se saatiin selviteltyä loppuun saakka.
XXXX:lle hyvää jatkoa...- Piupalipaupali..
Jos MInnalle toivotat niin ei kuulemma ota vastaan. Sorry..
Ps. Ei toivota mitään takaisin. Tämä saa nyt todellakin jäädä tähän. Se on nyt nähty millaista sinun ja monien muiden touhu oli. - Piupalipaupali..
Piupalipaupali.. kirjoitti:
Jos MInnalle toivotat niin ei kuulemma ota vastaan. Sorry..
Ps. Ei toivota mitään takaisin. Tämä saa nyt todellakin jäädä tähän. Se on nyt nähty millaista sinun ja monien muiden touhu oli.Ja Juhaltahan nuo toivotukset varmasti olikin. (08.alueelle ja rannikolla olevaan kaupunkiin)
Mutta niin.. Niinhän se Minna kertoi et olit kirjoittellut näille palstoille tekstiviesteistä suoraan otteita ja tehnyt pilaa sillä tavalla toisesta.
Tiedätkö mitä.. Sellainen ei ole edes kaveruutta. Saati jotain ystävyyttä tai jotain vielä enemmän. Olit pitänyt häntä täysin pilkkanasi ties kuinka kauan. Ei käynyt sit mielessäsi miten pahalta sellainen voi toisesta tuntua.. Aivan käsittämätöntä touhua.
Ps. Tuohon viestittelyyn vielä viitaten (siis tekstiviesteihin) olit jättänyt hyvin usein vastaamatta niihin ja laittanut hänen viesteistään jopa otteita näille palstoille ja jopa vastannut joskus tänne.. Mut et kuitenkaan suoraan hänelle. Tiedätkö.. Tuollainen mies joutaa vaikka sanonko minne. Et ole ystävyyden arvoinen. - Piupalipaupali..
Piupalipaupali.. kirjoitti:
Ja Juhaltahan nuo toivotukset varmasti olikin. (08.alueelle ja rannikolla olevaan kaupunkiin)
Mutta niin.. Niinhän se Minna kertoi et olit kirjoittellut näille palstoille tekstiviesteistä suoraan otteita ja tehnyt pilaa sillä tavalla toisesta.
Tiedätkö mitä.. Sellainen ei ole edes kaveruutta. Saati jotain ystävyyttä tai jotain vielä enemmän. Olit pitänyt häntä täysin pilkkanasi ties kuinka kauan. Ei käynyt sit mielessäsi miten pahalta sellainen voi toisesta tuntua.. Aivan käsittämätöntä touhua.
Ps. Tuohon viestittelyyn vielä viitaten (siis tekstiviesteihin) olit jättänyt hyvin usein vastaamatta niihin ja laittanut hänen viesteistään jopa otteita näille palstoille ja jopa vastannut joskus tänne.. Mut et kuitenkaan suoraan hänelle. Tiedätkö.. Tuollainen mies joutaa vaikka sanonko minne. Et ole ystävyyden arvoinen.Ja tosiaan.. Et sinä ainakaan Minnaa näe enää koskaan. Siitä olen aika varma. Enkä tiedä kenestä seuraavasta oikein puhut mut eipä sen niin väliä.
Onni tässä on se mitä sinusta tuli esille.
Huonot ja synkät päivänjatkot.
- yksi t-alkuinen
Mitäpä jos itse sorrut tulkitsemaan asioita väärin ja suutut viestistä joka ei ole sinulle tarkoitettu:). Täällä on esim aika monta tummaa naista ja T-alkuistakin. Miksi he yökkäisivät juuri sut nädessään. Ja aloituksen tapaisia viestejä on pilvinpimein.
- 20_15_
Jos ei ollut mulle, niin hyvä niin.
En sitä suuttuneena kirjoittanut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26517199Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235536- 1152595
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar162087Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361778Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111013- 59961
Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45909Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32904