uusimpaan kauneusvillitykseen? Oudoltahan tuo kuulostaa,
mutta voi olla, että se yleistyy. Tämäkin kun on niitä Luojan
töitten korjailua.
http://www.iltalehti.fi/kauneuskirurgia/2011071314054275_kf.shtml
Jokos olette tutustuneet
17
93
Vastaukset
- Valkkari#
Ruskean Reiän Ritareista tulee sitten Valkoisen Reiän Ritareita;D
Luulis että kun on kovin valkoinen reikä niin se ruskea tawara näkyisi aukosta paremmin:( Löysävatsaisten kannattaa vain pysytellä vanhassa ja antaa kunnon pöheikön kasvaa. - mötönen
Samaa mieltä kanssasi.
Aito väri on onnistunut. Sehän on kaunis kuin orvokki.
Hyvin kaunis!- MarcOP
Pidän hienona asiana, ko valkaisu leviää vihdoin myös Suomee. Kyllä täällä näkee vielä surkeita jopa ruskeita aukkoja. Hyväksykää sivistys myös Suomessa. Hintakaan ei näytä esteeltä.
- Pirre*
Mikähän saa ihmisen tyhmenemään tuolle/tälle asteelle, miksi immeiselle on annettu järki kun se käyttää sitä tuollaisiin tarkoituksiin..:(
- Birre!
Mitä ihmettä!
Onkos Pirrestä tullut taantumuksellinen? Ja jos järki
sanoo, että se on valkaistava, niin mitä sitten?- seinänaapuri!
Onkos nuo posliinit, botoksit ja kauneusleikkaukset
siellä väliseinän takana yhtään sen viisaanpaa? - vikurassa
seinänaapuri! kirjoitti:
Onkos nuo posliinit, botoksit ja kauneusleikkaukset
siellä väliseinän takana yhtään sen viisaanpaa?Ihan just, toiset värjää hiuksiaan, toiset alapään karvojaan, nyppivät, rajaavat,
tatuoivat, käyvät rasvaimussa, maalaavat kynsiään tai pärstäänsä ja kuolema korjaa jokaisen.
Kannattaisi nauttia elämästä - Pirre*
Ei miun ainakaan, sano. :)
- Ruotsalaisille
puppelipojille sopii hyvin!
Myös görgyille sopii kuin nyrkki silmään!
JUURI sopiva görgyin aloitus !!! - yök.................
Mitäköhän pukamat valkaisusta tykkäis, uh!
Lantakasoissa ja kuolleissa on paljon isoja ja valkoisia.
Varmaan pyllyssäkin näyttävät sieviltä.
H.
- ne-on-kuus
Eikö sinne voisi laittaa neon-valot, kun alkkarit riisutaan, ja nousevat opasteet?
- kaiskka
Jospa joku kokeilis ja kirjottas sitte kokemuksestaan.......! Että sitte joillakin leikkaa...!!!!
- bessie*
kaiskka kirjoitti:
Jospa joku kokeilis ja kirjottas sitte kokemuksestaan.......! Että sitte joillakin leikkaa...!!!!
Vaikeaksi menee? Luulisi suullisten ohjeiden - nekin lähinnä tunnelman nostattamiseksi - tai kalusta pitäen perille opastamisen riittävän?
Silti tekisi kyllä mieleni kokeilla, minkä kajauksen valokynä tekisi. En taida kuitenkaan raaskia ihan itseäni varten, kun valokynänikin on kalliimmasta kosmetiikkasarjasta. Ehkä joskus.
- ;D
Kas kun kukaan ei ole keksinyt värjätä raidalliseksi.
- Tummasilmäinen @
Niinpä! Tai koska tulee muotiin että perssilmä rajataan kajalilla ja piirretään ripset sille;D
- silmäpeliäkö?
Ei ole tuttua.
Harvemmin tulee katsottua kenekään persilmiä simästä silmään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096676Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884311L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453629TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133030Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261630- 661048
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551023Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991004- 9999
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47969