Tapasin keväällä matkan yhteydessä ritiverisen kasosherran, oltiin samassa kylpylässä, juteltiin, ei muuta. Aikaa on kulunut kuukusia, ottaako hän vielä yhteyttä, annoin puhelinnumeron? vai menenkö facebookin puolelle?
Keskiyölle
mietin vaan
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hei siellä
mies taitaa jo olla muissa kuvioissa mukana, hän ei mahdollisesti ole vapaa.
sinä ihastuit, se oli hyvä asia silloin. mutta nyt voisit katsella ympärillesi ja antaa jollekin lähempänä asuvalle kivalle miehelle mahdollisuuden. sellainen lapinkävijä olisi innostunut sinun huomiostasi.
se facebook ei ole hyvä, koska kaikki voivat lukea viestisi. ja sinuun sattuisi jos silmiisi osuisi muiden naisten viestejä. ensi kerralla voitaisi tehdä niin, että mies saa pyytää sinun numeroasi, eli tehdäänkö toisinpäin?
Kiitti vastauksesta. Millainen tämä lapinkävijä on ulkonäöltään?
Ei facebookissa pääse katsomaan kuulumisia kuin kaverit, jos asetukset laittaa oikein.:) niitäkin voi karsia, ketkä näkevät seinälle yms. Info. =)) Viestit lähetetään samoin kuin kännyssä, ei niitä muut näe kuin vastaanottaja, seinäkirjoitukset näkevät ne, joiden haluat ne näkevän.
Hei
no ei minulla facebookia olekaan, mutta seuraan sitä vierestä ja sanomalehdistä. mutta olen katsellut kun kaveriksi hyväksyttyjen viestejä luetaan ja kuvia katsellaan.
tämä lapinkävijä on rauhallinen luonnonihminen, patikoi ja ulkoilee muutenkin. osaa tehdä ruokaa ja on erittäin miehekäs, eli sanoisin isokokoinen ja vankkarakenteinen - mutta ei lihava.
suora nenä ja siniset silmät.
Ei minäkään ole facebookissa, kaverit kertoivat..
Tämä lapinkävijä on varmaan minun ystävä, tuttu mutta varattu mies, ei muuta.
Asuu kaukana, eikä olla tavattu eikä tavata, kuulumisia vain vaihdeltu, politiikasta keskusteltu yms. Kiitos kun katsoit.