uusi biisi, Tuo viini pöytään

jaskan kaveri

4

371

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mun mademoiselle

      Ei maailmaan kauniimpaa synnyttää voi, oot täydellinen.. Sanat oli uudet mutta olikos loppujen lopuksi muuta uutta?

    • Keskittyis laatuun

      Nyt on sanottava jotta aivan kauheeta. Kuulostaa kuin 70-luvun Euroviisu vauhditettuna ja liialla sekameteli-koneorkalla jalostettu tyhjyyden... Mieleenpainumatonta ja toivottavasti ei soi radioissa.

    • ei näin,.,

      Ah ja Voih...todella alaspäin menee Sillanpää musiikillaan. Täähän on pohjanoteeraus. Tekisi jotain syvällisempää tai isänmaallisempaa.

    • karvakuonosi

      Ei elä kuten opettaa... eihän!?!??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2908
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2751
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      41
      2284
    4. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      40
      2072
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2047
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1995
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      975
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      113
      904
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      869
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      854
    Aihe