OMA TIETSIKKA WINDOWS

miksi oma tietokone ei enää näytä videoista kuvaa.
ainoostaan paljon tyhjää yllä ja videon nimen.

menikö tietokone rikki pitääkö win7 home preemium uudelleen asentaa pitääkö kova levy formatoida vai riittäiskö palautus piste.
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo formatoi palautus piste. Kyllä se siitä

Äänestä

Opettele ensiks tää rakas äidinkieli!

Äänestä

Trolli näyttelee idioottia, en mene halpaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätitoinen----- kirjoitti:

miksi oma tietokone ei enää näytä videoista kuvaa.
ainoostaan paljon tyhjää yllä ja videon nimen.

menikö tietokone rikki pitääkö win7 home preemium uudelleen asentaa pitääkö kova levy formatoida vai riittäiskö palautus piste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu