exäkin tiesi -

luuli, että olen sun rahojen peräs? onkohan se kateellinen sulle?

hyviä öitä, voimia kaikille.. elämä tuo mutta joskus enemmän se vie.... heips.
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja yleensä ihminen puhuu kateuksissaan, katkeruudessaan toisesta kuten ITSE TEKISI....... totuus.... omasta itsestä! mistä ne ajatukset muuten tulisivat?

joskus ihan naurattaa tuo....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

luuli, että olen sun rahojen peräs? onkohan se kateellinen sulle?

hyviä öitä, voimia kaikille.. elämä tuo mutta joskus enemmän se vie.... heips.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu