AntiStress

Hei!

Tiedättekö toimiiko tuo luontaistuote todella? Tuossa alempana oli positiivinen kommentti tuotteesta, mutta haluaisin kuulla lisää kokemuksia. Olen harkinnut kokeilemista usein, mutten ole kuitenkaan kokeillut. Eihän tuote kuitenkaan väsytä?
32104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

luontaist. on yhtä tyhjän kanssa.sorry vaan.

Äänestä
  • Olen käyttänyt joskus antistressiä ja olen tyytyväinen tuotteeseen, eikä väsytä ollenkaan.
    Lue huolella käyttöohjeet, äläkä ylitä annostusta.

    Äänestä

  • alma kirjoitti:

    Olen käyttänyt joskus antistressiä ja olen tyytyväinen tuotteeseen, eikä väsytä ollenkaan.
    Lue huolella käyttöohjeet, äläkä ylitä annostusta.

    olen myöskin kokeillut ja toimii todellakin!:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sartsa kirjoitti:

Hei!

Tiedättekö toimiiko tuo luontaistuote todella? Tuossa alempana oli positiivinen kommentti tuotteesta, mutta haluaisin kuulla lisää kokemuksia. Olen harkinnut kokeilemista usein, mutten ole kuitenkaan kokeillut. Eihän tuote kuitenkaan väsytä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu