Miksi ei ota minkäänlaista kantaa Mikan kuolemaan vaikka oli suurin johtja hiihtoliitossa Mikan aikana????
Esko Ahon osuus
6
108
Vastaukset
- haloo on ko va looo
Pehmo pöksyt ja naikkoset ovat erilaisia vastuunkantajia . johon esko kuuluu. eikös heppu anonnu 500 000 mk korvauksia. että omat taskut täyttyy.
- niin samaa mieltä
Niinpä... eipä ole ihme että Nokia sukeltaa syvälle kun johtajiksi on valittu moisia säälittäviä nynneröitä jotka ei tiedä vastuunkannosta enempää kuin sika päivännoususta.
Kepulit pettää AINA!
- tuomiopäivä tulee
Herra Aho oli mukan VAIN ja AINOASTAAN rahan ja julkisuuden takia. Sitten tuli kakka pöksyyn ja Ahon olikin aika poistu talavasemmalle "hillot" taskussa. Se, et joku sivullinen nyt kuoli ei kiinnosta tätä vallan himoista ex poliitikkoa sentin vertaa. Mikäli Aho herra olisi kovin tunkenut julkisuuteen tällä "kuolemalla" olisi hänen pressa haaveet menneet samalla hautaan. Ahohan nousti metelin ihan muista raha jutuista, joista pääsi mediaan... kuolemaa ei tietenkään mainittu. Kandee siis miettiä onko Aho sopiva herra maan johtoon tai muihin edustus hommiin??? Olis silti kiva miten paljon tämän herran voitelu on maksanut.
- sikaniska1
SAMOIN MISSÄ ON ISOMETSÄ, OLI PARHAITA KAVEREITÄ
Kusettaja kundeja molemmat....Aho rosikseen ja NOKIAN johtajuus POIS ei rikollisia johtoon, vai onko se nokian kanta, että kun ei tuomittu niin saa jatkaa. Kaikki kuitenkin tietää missä mennään.....rikollinen rikollista hyysää.
ESKO AHOLLE kenkää Nokian johto tehtävistä......
Isometsä esiin, surkuttelemasta omaa kohtaloaan.......missä tukesi oli kun MYLLYLÄ sitä tarvitsi... - .aavattovuK
Kuvottavaa.
- jk
ihme juttu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15311655
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485423Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434397Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392718Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601596Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?951489Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361431