Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maiju ja isosisko

Maiju ja isosisko

Oli kesäkuun ensimmäinen viikonloppu ja lauantain vastainen yö. En saanut nukutuksi ja luonnollisesti käytin ajan tytöistä haaveiluun. Kello oli jo kolme yöllä ja harmittelin, kun ei ollut järjestynyt mitään menoa illaksi. Yhtäkkiä kuulin alakerrasta kolinaa ja arvasin, että se on isosiskoni, joka tulee baarikierrokselta kotiin. Isosiskoni on vielä 18-vuotias, mutta täyttää pian 19. Itse olen 17 vuotta. Minä ja vanhemmat nukumme ison talon yläkerrassa ja sisko nukkuu alakerrassa. Isosiskoni nimi on Jenniina, mutta kaikki kutsuvat häntä Jennaksi. Täytettyään 18 vuotta Jenna on ollu melkein joka viikonloppu baareissa ja tulee yleensä todella huonossa kunnossa aamuyöllä kotiin. Olen joskus salaa kuunnellu, kun Jenna on tuonut jonkun miehen mukanaan. Huone on alakerrassa sen verran sivussa, että enempää en ole kuullut, enkä ole uskaltanut mennä ovelle kuuntelemaan.

Tällä kertaa kolina ja meteli oli niin kovaa, että ajattelin lähteä "käymään" jääkaapilla ja samalla salaa tarkkailla tilannetta. Alakerrassa kuulin kuinka Jenna puhui hiljaa puhelimessa jonkun kaverinsa tai miehen kanssa, että mihinkä asti uskaltaisi juoda kerralla pullosta. En saanut kaikesta selvää, mutta ilmeisesti he päättivät juoda kukin oman pullonsa tyhjäksi. Lähin takaisin yläkertaan omaan huoneeseeni ja aloin haaveilla meidän luokalla olevasta Maiju nimisestä tytöstä. Maiju on noin 165cm pitkä, ihana brunetti, jolla on siniset silmät ja sopivan pyöreä peppu. Maiju on todella herttainen ja hymyilee usein kun nään hänet juttelevan kavareidensa kanssa. Olen aina haaveillut Maijun pepusta ja pystyrinnoista, jotka pullottavat ihanasti paidan alta. Aivan kuten Maijun peppu, Maijun huulet ovat myös sopivan täyteläiset. Oikeat pusuhuulet. Mietin kuinka suutelisin Maijua ja hyväilisin hänen persettä. Riisuisin hänet hiljalleen alasti. Suutelisin Maijun rintoja ja imisin nännejä. Maiju vilkaisisi välillä minua silmiin ja hymyilisi. Silittelisin Maijun pimpsakarvoja ja pussailisin isoja häpyhuulia ja hiljalleen siirtyisin keskemmälle. Nuolisin pimpsaa hiljalleen alhaalta ylöspäin ja Maiju Hyväilisi rintojaaan ja inisini samalla hiljaa. Sitten laittaisin kaksi sormea Maijun pimpsaan samalla nuollen klitorista. Mietin kuinka Maiju nyökkäisi minulle ja sanoisi, että haluaa minut sisälleen ja samalla Maiju levittäisi sopivan paksut reitensä aivan levälleen. Katselisin hetken Maijun muotoja ja asettaisin kaluni Maijun pimpsalle.
Juuri kun mietin kuinka painaisin kaluni Maijun pimpsaan, niin alakerrasta kuuluu kova pullon kolahdus ja harmittelen, kun hyvä fantasia keskeytyy. Utelias kun olen, niin päätän lähteä vakoilemaan alakertaan mitä on tapahtunut. Jennan huoneesta ei kuulu mitään ja uskallaudun raottamaan ovea. Näen tyhjän pullon lattialla ja Jennan, joka makaa alasti sängyssään mahallaan pää uppoutuneena tyynyyn. En tiedä mitä tehdä tässä tilanteessa. Tuntuu hieman vastenmieliselle, mutta samalla kiihottavalle ja päätän jäädä katselemaan. Katselen isosiskoni persettä ja harallaan olevia jalkoja. Mietin kumpa Maiju olisi tuossa ja pääsisin hyväilemään häntä. Isosiskoni Jenna on vaalea, pidempi ja hoikempi kuin Maiju. Jennallakin on pyöreä peppu, mutta pienempi ja urheilullisempi kuin Maijun namupeppu.

Katselen Jennan sääriä, peppua ja pakaroiden välistä pilkistävää peppureikää. Siirryn lähemmäksi ja hieron kaluani. Silitän Jennan vaaleita hiuksia ja asettlen ne nätisti levälleen Jennan hartioille. En malta enää vain katsella ja alan hieromaan Jenna persettä. Suutelen peppua ja reisiä. Jenna on varmasti sammunut täysin, sillä hän ei huomaa mitään. En kuitenkaan uskalla kääntää Jennaa. Hyväilen lantiota, suutelen ristiselkää ja leivon Jennan persettä niin, että Jenna liikkuu patjalla nytkähdellen edestakaisin. Olisipa Maiju tässä. Haaveilen, että nuolisin Maijua ja samalla levitän Jennan pakaroita. Suutelen pyllyreikää hennosti ja huomaan mansikan maun. Mitä ihmettä! Jennan peppureikä maistuu mansikalle. Kokeilen peppua sormella ja sormi uppoaa Jennan perseeseen liukkaasti. Ei voi olla totta. Jenna on harrastanut peppuseksiä illalla ja käyttänyt mansikanmakuista öljyä liukasteena. Pyöritän sormea Jennan perseessä ja alan nuolemaan persettä kiihkeästi. Jennalla on ihana pyllyreikä. Kutittelen sitä kielellä ja puristelen kovaa pakaroita. Kalu seisoo niin kovana, että en malta enää ja painan kalun Jennan peppuun. Peppu on jo valmiiksi rento ja kalu uppoaa syvälle. Alan naimaan Jennan persettä pitkillä vedoilla. Kalu uppoaa tosi syvälle ja nytkyttelen itseäni Jennan persettä vasten. Jennan pakarat painautuvat tiukasti minua vasten. Välillä vedän kalun ulos ja työnnän taas takaisin syvälle. Peppu ammottaa puoli aukinaisena ja välillä pääse hieman ilmaa peppuun. Ilma tulee välillä suhahdellen ulos, kun kiihdytän rytmiä. Olisipä Maiju tässä ajattelen ja kuiskaan välillä, että sä oot ihana Maiju ja että mä rakastan sua. Liukastan peppua lisää syljellä ja nain kovaa. Jenna tärisee patjalla ja pepusta kuuluu litinää. Levitän peppureikää välillä sormilla ja työnnyn taas sisään. Tuntuu ihanalle ja paine nousee haaroissani, kun kaluni liukuu hennosti puristavassa Jennan perseessä. Jatkan naimista ja silmissä alkaa sumeta. Kalu sykkii ja alkaa pumppata spermaa Jennan pyllyyn. Huokaan ja jatkan vielä naintia spermaisessa pyllyssä. En voi uskoa tilannetta. Kaluni on syvällä isosiskoni perseessä ja minä jatkan hanen lationsa hyväilyä. Lopulta lysähdän Jennan viereen ja katselen Jennaa. Makaan huokaillen Jennan vieressä.

Yhtäkkiä Jenna kietoo kätensä ympärilleni ja avaa silmänsä. Olen kauhusta sanaton, mutta Jenna hymyilee vain viehkeästi ja suutelee hellästi. Jenna kokeilee sormellaan peppuaan ja sanoo, että aika paljonhan sulta tuli. Jenna ottaa kädestäni kiinni ja taluttaa minut vessaan ja istuu itse vessan pytylle ja antaa minulle paperin palasen, että voin pyyhkiä spermat kalustani. Jenna jännittää itseään hieman ja huomaan kuinka spermaa valuu pepusta vessanpönttöön. Jenna sanoo, että minun täytyy kertoa tai kirjottaa tunteistani Maijulle, kun kerran olen niin ihastunut Maijuun. Jenna kertoo, että jokainen tyttö tykkää, jos joku kertoo nätisti tunteistaan ja että ei maailma kaadu vaikka saisinkin pakit. Jenna vannottaa vielä kerran, että kerään rohkeuteni ja kerron tunteistani Maijulle. Minä nyökkään. Jenna sanoo olevansa pahoillaan ja kertoo minulle, että hän oli ollut niin kiihottunut illanvieton jälkeen, että ei malttanut sanoa mitään, kun olin tullut hänen huoneeseensa. Päätämme lähteä vihdoin juteltuamme nukkumaan ja Jenna kertoo, että pidetään tämä meidän salaisuutenamme ja käskee minun muistamaan mitä puhuimme Maijusta.

--

Nykyään minä ja Maiju olemme yhdessä. Olemme olleet yhdessä jo melko kauan. Käymme usein
elokuvissa ja vietämme yhdessä lauantai-iltaa pusutellen. Juttelemme Maijun kanssa kaikesta. Kerromme toisillemme kaikki asiat, murheet ja ilot. Tällä hetkellä suunnittelemme Maijun kanssa matkaa Italiaan. Emme ole kumpikaan koskaan käyneet näin kaukana, joten hieman jännittää, mutta odotamme molemmat matkaa ja yhdessäoloa innolla.


---------------------------------------------

Kommentteja? Mikä ja mitkä kohdat oli hyviä?
79674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ihan perseestä

Äänestä

Keittäjä- Maijuhan se siinä paljastaa lähetyssaarnaajan irstauteen taipuvaisen minänsä! Älä lopeta milloinkaan, jatka tätä tarinaa iankaikkisuuteen, joka sykkii kuin irti revitty, täysin erektoitunut virtahevon sukuelin kukkeimmillaan, viimeisillään väristen, ja romanttisesta, kaiken kattavasta kaipuusta tähtösenä pornotaivaan pierukaasuissa kukoistaen...

Kiduta kansakuntaa lisää, kiitos! Se on kaikille niin kovin oikein!
Inehmoiden,
Syyläneitsyt.

Äänestä

Aika tyrmäävää kritiikkiä.
Eikö kukaan löydä mitään hyvää?

Äänestä
  • Oikeesti tää oli aika hauska tarina. Ehkä ei kauhean mones kirjoittamasi, mutta oikeesti hyvään suuntaan olet menossa. Joten jatka vaan ja parannuthan varmasti kerta kerralta.

    Äänestä

HEI HALOO HYI HELVETTI OMAA ISOSISKOONSA!!!!!!!!! HÄPEE, JOOKO?! TÄÄ ON YKS OKSETTAVIMPIA MITÄ MÄ OON LUKENU.

Äänestä
  • Ei se niin paha ollut Kunhan vaa se ei olisi ollut iso-sisko muuten ihan hyvä...

    Äänestä

tuo isosiskon ottaminen mukaan oli hyvä, mie tykkäsin. tuli ihan omaa isosiskoa ikävä, joka nukkuu tuossa seinän takana ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Maiju ja isosisko

Oli kesäkuun ensimmäinen viikonloppu ja lauantain vastainen yö. En saanut nukutuksi ja luonnollisesti käytin ajan tytöistä haaveiluun. Kello oli jo kolme yöllä ja harmittelin, kun ei ollut järjestynyt mitään menoa illaksi. Yhtäkkiä kuulin alakerrasta kolinaa ja arvasin, että se on isosiskoni, joka tulee baarikierrokselta kotiin. Isosiskoni on vielä 18-vuotias, mutta täyttää pian 19. Itse olen 17 vuotta. Minä ja vanhemmat nukumme ison talon yläkerrassa ja sisko nukkuu alakerrassa. Isosiskoni nimi on Jenniina, mutta kaikki kutsuvat häntä Jennaksi. Täytettyään 18 vuotta Jenna on ollu melkein joka viikonloppu baareissa ja tulee yleensä todella huonossa kunnossa aamuyöllä kotiin. Olen joskus salaa kuunnellu, kun Jenna on tuonut jonkun miehen mukanaan. Huone on alakerrassa sen verran sivussa, että enempää en ole kuullut, enkä ole uskaltanut mennä ovelle kuuntelemaan.

Tällä kertaa kolina ja meteli oli niin kovaa, että ajattelin lähteä "käymään" jääkaapilla ja samalla salaa tarkkailla tilannetta. Alakerrassa kuulin kuinka Jenna puhui hiljaa puhelimessa jonkun kaverinsa tai miehen kanssa, että mihinkä asti uskaltaisi juoda kerralla pullosta. En saanut kaikesta selvää, mutta ilmeisesti he päättivät juoda kukin oman pullonsa tyhjäksi. Lähin takaisin yläkertaan omaan huoneeseeni ja aloin haaveilla meidän luokalla olevasta Maiju nimisestä tytöstä. Maiju on noin 165cm pitkä, ihana brunetti, jolla on siniset silmät ja sopivan pyöreä peppu. Maiju on todella herttainen ja hymyilee usein kun nään hänet juttelevan kavareidensa kanssa. Olen aina haaveillut Maijun pepusta ja pystyrinnoista, jotka pullottavat ihanasti paidan alta. Aivan kuten Maijun peppu, Maijun huulet ovat myös sopivan täyteläiset. Oikeat pusuhuulet. Mietin kuinka suutelisin Maijua ja hyväilisin hänen persettä. Riisuisin hänet hiljalleen alasti. Suutelisin Maijun rintoja ja imisin nännejä. Maiju vilkaisisi välillä minua silmiin ja hymyilisi. Silittelisin Maijun pimpsakarvoja ja pussailisin isoja häpyhuulia ja hiljalleen siirtyisin keskemmälle. Nuolisin pimpsaa hiljalleen alhaalta ylöspäin ja Maiju Hyväilisi rintojaaan ja inisini samalla hiljaa. Sitten laittaisin kaksi sormea Maijun pimpsaan samalla nuollen klitorista. Mietin kuinka Maiju nyökkäisi minulle ja sanoisi, että haluaa minut sisälleen ja samalla Maiju levittäisi sopivan paksut reitensä aivan levälleen. Katselisin hetken Maijun muotoja ja asettaisin kaluni Maijun pimpsalle.
Juuri kun mietin kuinka painaisin kaluni Maijun pimpsaan, niin alakerrasta kuuluu kova pullon kolahdus ja harmittelen, kun hyvä fantasia keskeytyy. Utelias kun olen, niin päätän lähteä vakoilemaan alakertaan mitä on tapahtunut. Jennan huoneesta ei kuulu mitään ja uskallaudun raottamaan ovea. Näen tyhjän pullon lattialla ja Jennan, joka makaa alasti sängyssään mahallaan pää uppoutuneena tyynyyn. En tiedä mitä tehdä tässä tilanteessa. Tuntuu hieman vastenmieliselle, mutta samalla kiihottavalle ja päätän jäädä katselemaan. Katselen isosiskoni persettä ja harallaan olevia jalkoja. Mietin kumpa Maiju olisi tuossa ja pääsisin hyväilemään häntä. Isosiskoni Jenna on vaalea, pidempi ja hoikempi kuin Maiju. Jennallakin on pyöreä peppu, mutta pienempi ja urheilullisempi kuin Maijun namupeppu.

Katselen Jennan sääriä, peppua ja pakaroiden välistä pilkistävää peppureikää. Siirryn lähemmäksi ja hieron kaluani. Silitän Jennan vaaleita hiuksia ja asettlen ne nätisti levälleen Jennan hartioille. En malta enää vain katsella ja alan hieromaan Jenna persettä. Suutelen peppua ja reisiä. Jenna on varmasti sammunut täysin, sillä hän ei huomaa mitään. En kuitenkaan uskalla kääntää Jennaa. Hyväilen lantiota, suutelen ristiselkää ja leivon Jennan persettä niin, että Jenna liikkuu patjalla nytkähdellen edestakaisin. Olisipa Maiju tässä. Haaveilen, että nuolisin Maijua ja samalla levitän Jennan pakaroita. Suutelen pyllyreikää hennosti ja huomaan mansikan maun. Mitä ihmettä! Jennan peppureikä maistuu mansikalle. Kokeilen peppua sormella ja sormi uppoaa Jennan perseeseen liukkaasti. Ei voi olla totta. Jenna on harrastanut peppuseksiä illalla ja käyttänyt mansikanmakuista öljyä liukasteena. Pyöritän sormea Jennan perseessä ja alan nuolemaan persettä kiihkeästi. Jennalla on ihana pyllyreikä. Kutittelen sitä kielellä ja puristelen kovaa pakaroita. Kalu seisoo niin kovana, että en malta enää ja painan kalun Jennan peppuun. Peppu on jo valmiiksi rento ja kalu uppoaa syvälle. Alan naimaan Jennan persettä pitkillä vedoilla. Kalu uppoaa tosi syvälle ja nytkyttelen itseäni Jennan persettä vasten. Jennan pakarat painautuvat tiukasti minua vasten. Välillä vedän kalun ulos ja työnnän taas takaisin syvälle. Peppu ammottaa puoli aukinaisena ja välillä pääse hieman ilmaa peppuun. Ilma tulee välillä suhahdellen ulos, kun kiihdytän rytmiä. Olisipä Maiju tässä ajattelen ja kuiskaan välillä, että sä oot ihana Maiju ja että mä rakastan sua. Liukastan peppua lisää syljellä ja nain kovaa. Jenna tärisee patjalla ja pepusta kuuluu litinää. Levitän peppureikää välillä sormilla ja työnnyn taas sisään. Tuntuu ihanalle ja paine nousee haaroissani, kun kaluni liukuu hennosti puristavassa Jennan perseessä. Jatkan naimista ja silmissä alkaa sumeta. Kalu sykkii ja alkaa pumppata spermaa Jennan pyllyyn. Huokaan ja jatkan vielä naintia spermaisessa pyllyssä. En voi uskoa tilannetta. Kaluni on syvällä isosiskoni perseessä ja minä jatkan hanen lationsa hyväilyä. Lopulta lysähdän Jennan viereen ja katselen Jennaa. Makaan huokaillen Jennan vieressä.

Yhtäkkiä Jenna kietoo kätensä ympärilleni ja avaa silmänsä. Olen kauhusta sanaton, mutta Jenna hymyilee vain viehkeästi ja suutelee hellästi. Jenna kokeilee sormellaan peppuaan ja sanoo, että aika paljonhan sulta tuli. Jenna ottaa kädestäni kiinni ja taluttaa minut vessaan ja istuu itse vessan pytylle ja antaa minulle paperin palasen, että voin pyyhkiä spermat kalustani. Jenna jännittää itseään hieman ja huomaan kuinka spermaa valuu pepusta vessanpönttöön. Jenna sanoo, että minun täytyy kertoa tai kirjottaa tunteistani Maijulle, kun kerran olen niin ihastunut Maijuun. Jenna kertoo, että jokainen tyttö tykkää, jos joku kertoo nätisti tunteistaan ja että ei maailma kaadu vaikka saisinkin pakit. Jenna vannottaa vielä kerran, että kerään rohkeuteni ja kerron tunteistani Maijulle. Minä nyökkään. Jenna sanoo olevansa pahoillaan ja kertoo minulle, että hän oli ollut niin kiihottunut illanvieton jälkeen, että ei malttanut sanoa mitään, kun olin tullut hänen huoneeseensa. Päätämme lähteä vihdoin juteltuamme nukkumaan ja Jenna kertoo, että pidetään tämä meidän salaisuutenamme ja käskee minun muistamaan mitä puhuimme Maijusta.

--

Nykyään minä ja Maiju olemme yhdessä. Olemme olleet yhdessä jo melko kauan. Käymme usein
elokuvissa ja vietämme yhdessä lauantai-iltaa pusutellen. Juttelemme Maijun kanssa kaikesta. Kerromme toisillemme kaikki asiat, murheet ja ilot. Tällä hetkellä suunnittelemme Maijun kanssa matkaa Italiaan. Emme ole kumpikaan koskaan käyneet näin kaukana, joten hieman jännittää, mutta odotamme molemmat matkaa ja yhdessäoloa innolla.


---------------------------------------------

Kommentteja? Mikä ja mitkä kohdat oli hyviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu