Mikä

mussa pelottaa? :)
14163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

NÄKYMÄTTÖMYYS. ja nämä. ja oma mielikuvitus. oletko ihminen lain?

Äänestä

Se taitaa olla sun ihanuutes,
mun pienuuteni,
sun polttava katseesi joka saa mun vatsanpohjankin värisemään.. :)

Äänestä

Ei mikään et ole millään tavalla pelottava
Olet naurettava (heh,hehe..) palstapelle etkä mitään muuta

Äänestä

Onx kiva olla palstapelle?

Äänestä

Vai pitäis tulla niinkö?? töitätöitä..

Äänestä

alat kyllä käymään työstä, täytyy myöntää? koskas tuut tiedän valmistautua ja henkäistä? viikonloput pe klo 19.00 jälkeen vapaita?

Äänestä
  • No pistää numeron tulemaan niin mennään träffaamaan seuraavana viikonloppuna esim.. sinne missä viimeksi nähtiin?

    Äänestä

Se että mua sattuu vielä, uudelleen ja uudelleen.

Äänestä

Tiedän tunteen mutta, sekin sattuu jos ei uskalla päästää ketään lähelle.

Äänestä
  • Niin, pelon ei kannata antaa hallita elämää, se vie muuten kaiken valon ja onnen elämästä. On ihanaa kun uskaltaa luottaa toiseen ja siihen, että toinen tykkää kaikista vioista huolimatta.

    Äänestä

No esimer, se että mä en tiedä että mitä sulle pitäis sanoa, kun susta tuntui niin hauskalta silloin viimeksi se kun mä olin kertonut sulle että olen ihastunut ym, niin halusit että tulen sitten kahville silleen että siinä on kaikki mahdolliset ihmiset paikalla seuraamassa tilannetta ( vaikka esiliinoina tms) mutta en joka tapauksessa sitten pystynyt tulemaan samaan paikkaan kahville kun sä oot niin kovin vaativa tuon vuorovaikutuksen kanssa niin olisi ollut kauhean nöyryyttävää alkaa vaikka änkyttämään tai jotakin että jos sä olisit alkanut esittämään kauhean vaikeasti kommentoitavia asioita, että jos vastaukseni eivät olisi tyydyttäneet sinua o,lisit suonut minulle pari halventavaa katsettasi ja ihmettelyä siihen päälle että miten joku voi olla tuollainen tuuliputki. Niin että siinä sitten punastelemaan ja vielä änkyttämään kun en edes tiennyt että olitko kenties puhunut muille siitä että olinkin ihastunut ja sikis niin outo sua kohtaan. Että oikein yleisön kanssa tätä nöyryytystä kestämään kun mä vain aattelin kertoa että ei ole tarkoitus olla sua kohtaan ylpeä vaan ihan vaan sen ihastumisen takia kerron että miksi olen niin kauhean vaitonainen sua kohtaan.

Äänestä
  • Vai luulet sinä että minut väsytetään sekunnissa.. Ei kuule vetele tuonmoinen. HYI. Joku raja ja suoruus ja arvokkuus pitää olla mutta ei sitä vaan kaikilla tunnu olevan. Olet kyllä mukava ja ihana, ei sillä. niin.

    Äänestä

  • imv kirjoitti:

    Vai luulet sinä että minut väsytetään sekunnissa.. Ei kuule vetele tuonmoinen. HYI. Joku raja ja suoruus ja arvokkuus pitää olla mutta ei sitä vaan kaikilla tunnu olevan. Olet kyllä mukava ja ihana, ei sillä. niin.

    n--n

    Äänestä

No tietysti se kun sä oot niin mahottoman ihana ja veit mun sydämen. Ja pelkään ettet tunne samoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuuuu! kirjoitti:

mussa pelottaa? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu