mä luovutan, en vaan uskalla. Jos kaikki onkin mun omaa kuvitelmaa.
Ehkä
en ehkä kestäisi nyt
16214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
niin että sulla ei seisoiskaan?
uskalla kysyä..
pohdin minä,onko kaikki ollut pelkkää kuvitelmaa kaikki nämä vuodet...aion kyllä selvittää sen vielä!Eihän näin voi tapahtua kuin elokuvassa tai kirjassa?
Ei niin kuin unessa :)
http://kotomatrix.ru/images/lolz/2011/04/18/887263.jpg
:)
Sama juttu. Ja jos ei ole kuvitelmaa hänellä on ilmeisesti kaksi naikkosta täällä minä jolle hän silloin tällöin vastailee ( ilmeisesti säälistä) ja toinen jota hän tapailee.
ei ole näin. mä en tapaile ketään. mä en vaan tiedä mitä mun pitäis tehdä. muutaku soittaa. mä kuullostan tosi typereltä kun sanon etten viel uskalla.
En minäkään :)
http://kotomatrix.ru/images/lolz/2011/03/13/850865.jpg
rohkeutta.. :)
En tiedä oletko hän. Mutta aina vähän ennenkuin tänne alkaa tulla oli kiva nähdä hehkutusta hän lakkaa huomioimasta viestejäni. Onhan se outoa. Ja olen tunnistanut hänet täältä ja hän on joskus vastaillut omalla tavallaan tunnistettavasti ja tunnistaa viestini.
kysykää IRL niin ehkä ne asiat alkaa selvitä :)
mä en tiedä mitän mä pystyn huomioimaan sua täältä käsin.
huomioimaan?
Pelkkää kuvitelmaa ,niin se vaan on.
ootko koskaan miettiny että se toinenki on ollu ihan samoissa fiiliksissä, mutta ottanu silti riskejä. jos välittää niin ei voi koko ajan pelätä että tulee torjutuksi tai nolatuksi. jos et kerro että rakastat, niin vastakaikuakaan tuskin voi tulla. haluatko katua koko loppuelämäsi?
ei se mulle ollu. mutta tajuan että tulemalla tänne oon menettänyt varmaanki kaiken.
Pitäkää hauskaa sit mun kustannuksella, mäkin pidän itteeni täysin pellenä .
älä höpäjä. :)