Tätä palstaa lukiessa hämmästyy kuinka epäitsevarmaa ja tyhmää porukkaa oikein löytyy! Kysellään, olenko minä tarpeaksi pitkä saadakseni tyttöjä tai onko kyrpäni tarpeeksi paksu tai onko hyvä, että silmät ovat vihreät tai siniset.. Ei mikään ihme, jos ette saa naista!
Naisten kanssa juttu on siinä, että pitää olla mahdollisimman itsevarma ja hauskaa ja kiinnostavaa seuraa. Ei sillä oikeasti ole väliä onko lyhyt, pitkä tai läski. Kuka tahansa voi saada pillua, jos lähtee oikealla asenteella liikenteeseen. Olen itse sen verran elämää ja naisia nähnyt, että tiedän.
Naisten kanssa juttu on siinä, että pitää olla mahdollisimman itsevarma ja hauskaa ja kiinnostavaa seuraa. Ei sillä oikeasti ole väliä onko lyhyt, pitkä tai läski. Kuka tahansa voi saada pillua, jos lähtee oikealla asenteella liikenteeseen. Olen itse sen verran elämää ja naisia nähnyt, että tiedän.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Unohdat toki kaikki tämän palstan tytöt, itse en ainakaan edes halua naista, ihan hetero olen.
Se fakta, että sinä kirjoittelet täällä uho-viestejäsi kertoo jo kaiken sinustakin. Kirjoittelet täällä, aivan ku sä olisit henkilö joka haluaisit olla.
Tyttönä voin sanoa, että sinä et ole ainakaan naista saanut. Elämääkin olet varmasti nähnyt vain koneen ruudun läpi.
Onnea vaan
Niin, no ainahan sitä tietenkin voi puhua ihmisestä, jota ei tunne ja tämän elämästä tietämättä mitään. Olen kyllä saanut naista, useampaakin. En kyllä missään vaiheessa väittänyt, että olisin joku Suomen Casanova. Koen olevani melko normaali nuori mies, en väitä olevani mitään ihmeellisempää.
Ja sä, tyttö, et kyllä todella tiedä mitään mun elämästä, joten älä selitä mitään, se ei kannata, annat itsestäsi vain tyhmän kuvan.
Ja mikä mun viestissä oli niin hirveen väärin, että täytyy tulla valittamaan? Omasta mielestäni puhun vain asiaa. Vai eivätkö naiset pidä itsevarmoista miehistä, joiden kanssa voi pitää hauskaa?
..ole itsevarma, olet ujo, hiljainen ja säälittävä nörtti kirjoittelemassa äipän ostamalla pöytäkoneella äipän talossa äipän sinulle antamassa huoneessa.
Oikeasti itsevarma tyypit ei roiku täällä.
Älä vaivaa päätäsi tämän palstan käyttäjien kirjoituksilla tai heidän "epäitsevarmuudellaan ja tyhmyydellään", vaan jätä asia sikseen ja keskity oikeasti kiinnostaviin juttuihin.
Mihin oikeastaan pyrit tällä kirjoituksellasi?
''Kuka tahansa voi saada pillua, jos lähtee oikealla asenteella liikenteeseen''
Kukaan normaali mies EI etsi pillua vaan romanttista rakkautta... Ja mielestäni seksi ei millään tavalla liity rakkauteen, vaan muistuttaa ennemminkin pakkomielteen tapaista jokapäiväistä paskantamiseen verrattavissa olevaa tarvetta, joka on tyydytettävä tai elämä ei jatku pitkään. Tässä määritelmäni seksille...
Rakkaus on eri hommaa, siihen eivät kaikki pysty!