Onneksi

meitä ei koskaan tullut. Taidamme olla molemmat onnellisia tahoillamme.
6147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

nyt puhua vaan itsestäsi,koska minä(n) en todellakaan ole onnellinen!Hyvä kun sinä olet,vaikka toivonkin,ettet ole juuri se tietty mies, jota minä VIELÄ vuosikymmenien jälkeen haikailen.

Äänestä

niin onneksi?

Äänestä
  • Koska jäi vain todella paha mieli kaikesta, en haluaisi enää palata siihen.

    Äänestä

  • vuosia jo kirjoitti:

    Koska jäi vain todella paha mieli kaikesta, en haluaisi enää palata siihen.

    paha mieli?Oletko m vai n?kerro

    Äänestä

Olisin halunnut meidät. Aika oli vain niin nuori. En ole onnellinen, odotan yhä. Onnea sinulle elämääsi, Marko!

Äänestä

ihmetyttää vaan miksi sit vielä täällä jos näin on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuosia jo kirjoitti:

meitä ei koskaan tullut. Taidamme olla molemmat onnellisia tahoillamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu