Hellurei, täällä huhuileepi 25-vuotias tyttönen varsinais-suomesta uusien kirjekamujen perään :) ja jos kolahtaa kunnolla niin miksei myös ihan livekaveriksi asti :) rakastan kirjoittaa piitkiä kirjeitä, on mukavaa heittää aivot narikkaan ja keskittyä vain ja ainoastaan kirjeen kirjoittamiseen :) etanaposti kaverit olis erityisesti tervetulleita, mutta ei pakollista, maileihin vastaamisessa tuppaa välillä menemään enemmän aikaa kuin laki sallii ;) mutta etanapostissa vastaus tullee huomattavasti nopeammin :)
Iältäsi voisit olla 20-30 vuoden väliltä, mistäpäin suomea tahansa :) plussaa tietysti jos asustaisit varsinais-suomessa :)
Luonteeltani olen rehellinen, luotettava, rauhallinen, huumorintajuinen, pikkasen ujohko tai miten sen nyt ottaa? ei sitä kirjoittaessa huomaa, suuremmassa porukassa yleensä olen tarkkailijan roolissa aikani.
Harrastan kirjeenvaihtoa, lukemista, musiikiinkuuntelua, valokuvausta, bloggaamista, pyöräilyä ja shoppailua jos shoppailua voi harrastukseksi sanoa? ;D
Mainittakoon etten ole mikään bilehile en viihdy baareissa yms. paikoissa eikä alkoholi ja tupakka kuulu elämääni, se on oma valintani ei kuulu mihkään uskonto juttuihin.
Mitäköhän vielä no sinulta odotan että olet rehellinen, luotettava, pitkäaikainen kirjekaveri jolle voi kertoa niin surut kuin ilotkin maan ja taivaanväliltä, minusta saat ainakin pitkäaikaisen kirjekaverin jolle voi kertoa ihan mitä vaan ja mistä vaan. Joten postia voipi laittaa tulemaan jos edes jollain tapaa kiinnostuit ilmoituksestani :) [email protected]
uudet kirjekamut hakusessa
suvela
0
178
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462