Minkäslaisia kokemuksia teillä on tosta ray:n nettipeleistä.Toinaako mennä pelaa oikeella rahalla vai ei.Voitot siellä ei nyt suuria ole mut ajattelin huvin vuoks muutaman kympin pelata.Millä viiveellä esim:voittorahat saa sit tilille.Kiitos vastanneille.
Ray:n netti pelit
3
110
Vastaukset
- RayPaff=heaven
Muodollise.. voit, siis rahat saat siireltyä toimimalla rekisteröitymisen jälkeen ohjeiden mukaan.
Oon pelant rulettia oikeallarahalla Raylla Paffilla tuhansia päivässä voittoa. Enkä minä koskaan laske mitä olen vuodessa hävinnyt kun ei tarvista kun suosikki systeeemini on hämäys. Olenkin hämännyt Raylta sekä Paffilta tuntuvan mukavat summat ja ehkä siksi asunkin nykyisin hieman etelämpänä Terceiralla.- Sinisiä, punaisia..
Tiettyjä nappeja vetämällä saat juuri tuollaseisen mielikuvan. Otappa taas pari näin iltaa vasten!
- :-DDDDD
Sinisiä, punaisia.. kirjoitti:
Tiettyjä nappeja vetämällä saat juuri tuollaseisen mielikuvan. Otappa taas pari näin iltaa vasten!
Tollasiin nappeja jaetaan kohta kaikille lottoajille ja RAYn ym. pelureille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892128Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361776- 1801326
- 241794
- 67732
- 59718
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </340514