Heipsan! Olen 24-vuotias nuorimies itäisestä Kainuusta. Poden jonkinasteista ystäväpulaa, kavereita on tasan yksi ja harvoin näen sitäkään. Erityisesti toivoisin kuitenkin löytäväni sen ihanan tyttösen, joka voisi olla enemmänkin kuin pelkkä ystävä.
Tiedän kyllä, tämä ei ole treffipalsta. Oikea treffiprofiili on toki olemassa, mutta siellä on kuolettavan hiljaista (veikkaan etten ole ainoa). Baareissa käynti ei ole innostanut koskaan.
Luonteeltani olen rehellinen ja useimmiten rauhallista sorttia. Lievää ujouttakin voi alussa olla, mutta se haihtuu äkkiä kun paremmin tutustuu. Ulkonäkö on ainakin siedettävä (pieni itsekriittisyys on ihan tervettä). Ja tosikko en sitten ole! ;-)
Mikäli olet 18-25 v. vapaa sinkkunainen, asut Kainuussa tai Pohjois-Karjalassa (saatan muuttaa Joensuuhun syksyllä 2012), elämäsi on kenties hieman tylsää, et vaadi kumppaniehdokkaalta täydellisyyttä, et ehkä itsekään ole aivan täydellinen, et ole mikään kauhea bilehile, olet valmis tutustumaan ihan tosissaan ja ennen kaikkea kiinnostuit vakavissaan tästä viestistä, niin laitappa postia osoitteeseen:
[email protected]
Aluksi voitaisiin tutustua sähköpostitse ihan kaikessa rauhassa. Ei siis todellakaan mitään paineita järjestää heti treffejä tms. Jos tuntuu ettei synkkaa, niin sitten ei. Ja huom! En ole mikään seksin perään vonkaaja. Sen aika tulee sitten jos on tullakseen.
Voe mahoton, saapa nähdä menikö tämä viesti nyt ihan harakoille. No, kannatti ainakin yrittää...
Ja hyvää joulunaikaa kaikille! :-)
Etsin (tyttö)ystävää Kainuusta/P.-Karjalasta
Tylsistynyt vm. -87
1
166
Vastaukset
- Tylsistynyt vm. -87
No, harakoillehan se meni:( Eipä siinä sitten mitään. Tarjous on silti voimassa jos joku vielä kiinnostuu...
Parempaa onnea teille muille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh932225Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1561828- 1751370
- 233836
- 65764
- 62759
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10751Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212623- 49607
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349591