Onkoha suomessa kirjakaupassa myynnissä Viipurin karttaa? vai kannattaako sellasta ostaa? vai löytääkö paikat helposti siellä?
onko kokemuksia vakikävijöiltä......
Viipurin kartta ostospaikat yms...
7
210
Vastaukset
- tyhmää sakotetaan
Typerys .. et viittis katsoo 22.12 samasta aiheesta kirjoittelua ja sieltä oilisi selvinnyt sulle kartta asiat kerralla... tai sitten ei , ilmeisesti EI kun piti vielä uudestaan aloittaa samasta aiheesta
- sakotetaan tyhmää...
Kaikki ei ehkä lue typerys näitä palstoja niinkuin sinä "tyhmää sakotetaan".Jos apua tarvitaan, sitä voidaan kysyä.Kaikki ei tiedä kaikkea.
- ei typerys kirjoitta
en oo typerys kirjoittaja mutta kyllä pitäisi edes vähän katella eikä heti hönkäistä mitä sylki suuhun tuo...
- en nähnyt!!!!!
Kysyin onko kirjakaupassa Viipurin kartta kirjaa myynnissä? ja kannattaako sellainen ostaa? onko semmonen keskustelu olemassa?
- torkkelinkatu
Itse olen ostanut viipurista torkkelinkadulta kirjakaupasta viipurin kartan.
- reissuli
Kokeile Ruslania googlessa, niillä on kaikennäköistä, semmoinen venäläisjuttujen nettikauppa, karttoja ym
- карта Выборга
http://www.ruslania.com/context-193/entity-9/sortby-12/page-3/perpage-50/category-0/language-4.html
Viipurinkartta tilattavissa täältä, tosin kartan voi ostaa paikanpäällä Viipurissa melkein mistä tahansa lehtikioskista tai kirjakaupasta. Saa varmasti halvemmalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462