Ja juuri näin se on! Kammottavia ilmestyksiä, nämä jeps Suomen 10 kauneinta muka olivat, yksikään mallitoimisto ei näitä listoilleen ota:
Snellman ei olisi valmis ottamaan ainoatakaan Miss Suomi -finalistia listoilleen.
– Miss Suomi -kilpailu on jäänyt muiden kilpailujen varjoon. En usko, että kilpailu vetoaa nykyisessä formaatissa nuoriin. Siellä ei ole yhtäkään varteen otettavaa tyttöä talliini. Kauneuskilpailut ovat menneisyyttä, Laila laukoo.
Hän kertoo palkanneensa vuoden 2004 Miss Suomen Mira Salon aikoinaan listoilleen.
– Hän taitaa olla viimeisin Miss Suomi -kilpailija, joka on listoillamme. Enää Miss Suomi -kilpailu ei liikuta minua pätkääkään.
Laila Snellman lyttää missifinalistit ja kisat
karseita kaakkeja
1
128
Vastaukset
- jk
vai niin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462