Ajattelin vaan hieman kirjotella omia näkemyksiäni tänne. Muistan vielä kun muutama vuosi sitten tämä palsta oli täynnä juttuja koiratappeluista, taistelukoira yms roduista jne jne.. Nyt on onneksi moiset vähentyneet paljon. Tiedä sitten onko kyseenalainen (todella sairas) toiminta loppunut Suomesta vai onko vaan mennyt enemmän alamaailman hommiksi. On kuitenkin hienoa ettei aina tänne tullessaan tarvitse niistä lukea.
Hyvään suuntaan päin..
palstanystävä
5
69
Vastaukset
- kikkelitonttu
Aha
- fghgjklul
Heh kikkelitonttukin on palannut..oon jo ihmetellytkin minne hävisi..;)
- kikkelitonttu
fghgjklul kirjoitti:
Heh kikkelitonttukin on palannut..oon jo ihmetellytkin minne hävisi..;)
olo joulukiireitä.hihihihiihihihih
- muuta hyvää
Kyllä niitä täällä edelleenkin jauhetaan. Mutta silloin täällä oltiin kuin taistelukoirat, eli keskustelijoiden kesken oli jatkuvasta valtaisaa taistelua siitä kuka on oikeassa. Muita haukuttiin ja arvosteltiin täällä, huutomerkkejä ja kirosanoja oli joka viesteissä ym. nyt täällä ollaan paljon sosiaalisempia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741943Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 201675
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako192556- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462