Lisäksi Iltis teki jutun, jossa mentiin testaamaan millaista jälkeä Antonio tekee ja sai arvosanaksi 9 kun suurin oli 10.
Kyllä nyt Antoniolla on asiakkaita, kannattaisi pistää oma pulju pystyyn.
Maikkari:
Antonio Flores oli näkyvästi mukana Pekka Haaviston presidentinvaalikampanjassa, mutta vaalien ratkettua alkoi Floresillakin perusarki. Tiistaina useat mediat ja uteliaat kansalaiset seurasivat Antonion paluuta työpaikalleen Helsingin kauppakeskus Forumin Hiusfashion-liikkeeseen.
– Luonnollisesti kiinnostus Antoniota ja hänen työtään kohtaan on nyt kova. Meillä on liikkeessä isot näyteikkunat, niin kyllä niistä huomasi, miten jotkut uteliaat jäivät lähistölle pyörimään, Kampaamo Hiusfashionin johtaja Satu Stefanovic kertoo MTV3.fin Viihdeuutisille.
Stefanovic on myös havainnut, että kampanjan Haavisto-hypen myötä myös Antonion profiili on noussut: Yhä useampaa heidän liikkeeseen suuntaavaa henkilöä kiinnostaa päästä juuri Antoniolle asiakkaaksi.
– Kyllä se kiinnostus selvästi näkyy siinä, että useat asiakkaat haluavat nimenomaan Antoniolle ajan. Ihmiset lukevat lehtiä ja ovat kiinnostuneita Antoniosta. Onhan hän myös erittäin ammattitaitoinen työssään ja tekee hyvää jälkeä, Satu kehaisee.
Haaviston Antonio puoliso nyt huippukampaaja
kaikki sinne
0
285
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731930Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462