Moimoi!
Olen 22-vuotias nainen tampereelta ja etsin töitä. Olen positiivinen ja ahkera työntekijä. Kaikkea saa tarjota, paitsi puhelinmyyntityö ei kiinnosta. Tarvitsisin pidempi aikaista hommaa ja mielellään hyvä palkkaista.
Laittakaa siis mailia jos teillä on tarjota mulle jonkinnäköistä hommaa! (:
[email protected]
TÖITÄ MULLE?!?!?!
5
271
Vastaukset
- Nirsoko?
Miksei puhelinmyyntityö kiinnosta :D ?
- birge uusmaa
ku siit sa vähe raha. sex palvelut kinnosta.
- koulutus tuo rahaa
Mistä näitä suuruudenhulluja oikein sikiää? Listasta puuttu vielä yksi kriteeri, eli ettei sen suuren palkan eteen tarvis tehdäkään just mitään.. Mitä nämä nykyajan nuoret kuvittelee. Hel**tillisiä summia vaaditaan kouluttamattomana ja mitään rasittavaakaan se työ ei kuitenkaan saa olla ja muutenkin vielä on vara nirsoilla työnsä suhteen. Monta tonnia pitäs saada kuussa tekemättä yhtään mitään pakkkansa eteen ja vieläpä ilman minkään sortin koulutusta peruskoulun jälkeen! Ei hyvää päivää!
- hanne itisss
hei . myyn sex palvelua n kolme kertaa kuussa ja rahat rittää
- sunlight_1
Hei.
Minulla on töitä tarjolla. Olemme kosmetiikka maahantuoja yritys ja etsimme jälleenmyyjiä. Työ opetetaan. Annan lisää tietoa kiinnostuneille.
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462