Onko jollakulla? Sopiiko kirjoittamiseen? Voiko sen liittää tulostimeen?
Asus Eee Pad Transformer Prime Android 3.2-tablet+telakka?
3
229
Vastaukset
- ............
Telakan kanssa sopii kirjoittamiseen, tulostinta en ole kokeillut. Mukana tulee toimisto-ohjelmisto joka osaa avata ja kirjoittaa MS-Officen doc-tiedostoja, myös xls toimii. Uusimman MS-Officen tiedostomuotoja ei ole sattunut kohdalle niin en ole päässyt kokeilemaan niiden toimivuutta.
- asuseepadistakysyn
Mites tämän laitteen kanssa onnistuu musiikin lataaminen? Piteekö musiikki siirtää tietokoneesta Asus Eepadiin vai voiko esimerkiksi internetistä ladata Eepadille musikkia ilman toista tietokonetta? Olen myös Iphonen omistaja, eli onko Asus Eepadiin mahdollista ladata itunes? Kiitos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731930Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462