Nurmijärven Sääksin uimarannalle keikisteli äiti n. 5-vuotiaan poikansa kanssa. Äiti pulllautti todella kauniit rintansa (oikesti todella kauniit luomut) esiin ja alkoi ottamaan aurinkoa.
Poika leikki (järven) vesirajassa ämpäreillä ja leluilla.
Täytyi kyllä silloin nuorena miehenä myöntää, että äidilläkin voi olla kauniimmat rinnat kuin joillakin teineillä! HUH! Ja olivat aidot, sen näkee miten rinta käyttäytyy kun nainen kävelee, seisoo, kumartuu ja makaa.
Mutta itse asiaan: mitä mieltä te äidit olette moisesta? Kehtaisitteko itse? Entä jos lapsi tai oma mies on mukana?
Rinnat paljaana uimarannalla lasten kanssa?
10
2798
Vastaukset
- 9+16
Emmä ihan näin kylmällä viittis..
- .............
Kasva aikuiseksi.
- KylmäKaija
RRRRRR............. Liian kylmä...........RRRRRRRRRRRRR
- dallaillaan
Vähän turhan vilpoista minun mielestä vilautteluun eikös juu?? ;) mutta pitäähän se omalla palstapervollakin jotain jännitystä olla elämässä. Joka tapauksessa eiköhän sitä oma mies ja lapsi näe muutenkin niitä äidin/puolison rintoja kotioloissa, joten miten ne nyt niin ihmeellisiksi muuttuisivat jossain järven rannalla?
- Cloetta...
Nuorena aikuisena eli 80 - 90 luvulla oli aivan tavallista, että otettiin yläosattomissa aurinkoa. Muistan kun olin mieheni kanssa Keski-Euroopassa keslomareissulla, siellä naiset tulivat rantakahviloihinkin yläosattomissa. En tiedä, miksi se silloin oli niin luonnollista ja luontevaa. ITsekin olin aina rannalla yläosattomissa.
Nyt 50 ikäisenä, isot rinnat roikkuvana, en viitsisi enää ainakaan yleisillä uimarannoilla olla yläosattomissa. Rusketusraidat ei haittaa joten ei ole tarviskaan yläosattomuudelle; siksihän sitä ollaan ilman yläosia.
Jos joku haluaa ottaa aurinkoa tissit paljaana, ei se minua haittaa. ja kauniit rinnat ovat silmänilo, silloin kun ne ovat luomut. Silikoonirinnat ovat huvittavat. - Peppi Pitkätissi
Tottakai kehtaan mutten viitti kun riippareista jäis Hirrweet rusketusraidat mahaan!!
Ehkä Floridassa voisin kokeilla,hirveen nättinä makaisin siinä rantavedessä ja ja ja - isotissinen äiti
olen itsekin äiti ja otan mielelläni rannalla aurinkoa rinnat paljaana enkä välitä vaikka vieraat miehet katsoisivatkin niitä ja vaikka kysyisi jotain niistä
- Mutta tuskin...
...otat aurinkoa yläosattomissa rannalla .... maaliskuussa Nurmijärvellä.
- ei aurinkoa
Kuka haluaa ryppyjä rintojen iholle? Ryppyiset rinnat ja decolte ovat rumat. Ne kannattaa pitää piilossa auringolta.
- Anonyymi
Minä kehtaisim
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462