Egyptiin huhtikuun lopulla

cesssa

Hei, onko ketään halukasta lähtemään egyptiin huhtikuun loppupuolella nuoren naisen kanssa? Olen 20v, pidän auringosta, snorklauksesta ja janoan uusia kokemuksia! Haluan nähdä maailmaa, olla rannalla ja aina voi vähän juhlia. Tosin tämä viimeinen on hiukan vaikeahkoa egyptissä. Myös kulttuuri, pyramidit ym. kiinnostavat!

3

131

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • snorklaten

      toki olen jo hieman iåkkååmpi mies .2xollut siellä

    • mambam

      hei cesssa, onko ihan ehdoton toi huhtikuun loppu? mulla mielessä vko 20... olin helmikuussa ja maaliskuussa hurghadassa ja tarkoitus nyt lähteä uudestaan. ja kyllä siellä voi juhlia, pitää löytää oikeat paikat. ilmoittele täällä jos innostaa. matkaa en ole vielä varannut, tarkoitus ottaa äkkilähtö.

    • mmla

      Mä olisin hyvinkin halukas lähtemään Egyptiin ottamaan varaslähdön rusketukseen! Mulle matka tosin kävisi aikavälillä 28.4-9.5. Liian myöhään?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      82
      1985
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      113
      1708
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      180
      1296
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      225
      707
    5. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      698
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      676
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      56
      610
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      199
      566
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      508
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      472
    Aihe