Misty-88 katsoisitko mullekkin

avatar7

Mitä saat nousemaan vaalean naisen elämään,,pitkä pariushde ohi ?.
Onko mitään mukavaa tiedossa yrittäjän arkeen??Entä talous,saatko nousemaan mitä ja näätkö mahdollista muuttoa lähitulevaisuudessa??
Millainen mies on seuraava??

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Misty-88

      Menneisyydessä tapahtui omien tunteiden voittaminen, maallisista turhamaisuuksista irtautuminen (ainakin hetkisesti), elämäntilanteen perusteellinen kartoitus. Oli tarve ymmärtää kaikkien tapahtumien syyt ja sisimmät merkitykset. Vaikutat todella rauhalliselta ja harkitsevalta ihmiseltä, jolta tunteet ei vie jalkoja alta - pystyt hyvin pitämään tunnevyöryt aisoissa. Kortti tarkoittaa myös jonkunlaista varovaisuutta.

      Tällä hetkellä joudut käymään läpi jotain epämiellyttäviä asioita, mahdollisesti menneisyydestä ja pelkäät tulevaa. Saatat kysyä, eikö nämä ongelmat jo riitä, miksi pitää olla koko ajan jotain uutta tulossa. Sinun täytyy todellakin syventyä näihin epämiellyttäviin tuntemuksiin. Tälläiset asiat toimivat usein rajana elämän huonompien ja parempien vaiheiden keskellä. Kiirastulen läpi on mentävä. Ennen kuin voi nousta valoon, täytyy sukeltaa sysimustiin pimeyksiin. Tällä tavalla todistat itsellesi, ja myös Ylätasolle, että ansaitset parempaa! Jonkunlainen hyppy kuilun yli. Kuitenkin, on olemassa tie takaisin. Sinä päätät, jäätkö vielä tähän elämänvaiheeseen, vai siirrytkö seuraavaan. Voimat kyllä riittää hyppäämään.

      Tulevaisuus on sinun käsissä. Sinun tapauksessa ei ole kyse kohtalosta, vaan olet todellakin kykenevä muokkaamaan elämääsi miten haluat (samalla tavalla, miten järkevästi osaat pitää tunnevyöryt aisoissa ja pään kylmänä). Jos sinulla on jotain suunnitelmia, joista olet epävarma, kortti antaa vihreän valon. On aika toimia. Lopputuloksesta tulee jopa odotettua parempi (100%). Huonot asiat väistyvät. Näyttää siltä, että päätät tehdä sen hypyn kuilun yli :) Kannattaa unohtaa vanhat loukkaantumiset ja epäonnistumiset, ja antaa anteeksi jopa niille, jotka eivät sitä ansaitse. Koet tästä suuren helpotuksen tunteen.

    • avatar..........

      Kiitos,hyvin kortit näyttivät tilanteeni>takaisinpäin ei ole menemistä,vaikka helppoa se ei ole,koska niin pitkä parisuhde takana>>tässä järki ja vanhat tunteet taistelevat,,mutta toivon,että tuo järkipuoli vie voiton,itseni ja pelkästään tyttäreni takia.
      Työssä on kovaa pelkoa tulevasta ja oman jaksamisen puolesta>>mutta toivottavasti tämä peräänantamaton luonne antaa puhtia.:):)

      Kiitos sinulle ja jotakin vielä nousee,vaikka tyttäreni kohdalla,otan mielelläni vastaan??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      83
      2012
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      123
      1725
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      180
      1306
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      231
      734
    5. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      698
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      686
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      57
      624
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      207
      586
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      48
      528
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      482
    Aihe