Johanna Tukiaisella on tänään kl.13 oikeudenkäynti. Muistakaamme rukouksin että kaikki menee hyvin!!! Että oikeus tapahtuu ja syylliset tuomitaan!1111!!!!!
Hiljentykäämme!
6
191
Vastaukset
- jåå-å
uskotteko oikeesti että johanna ilmestyy paikalle??????????????ei uskalla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- HYvä Jonsku
Johannalla on sairaslomaa 17.5 asti ja juuri luin hänen Blogiaan ja ei tosiaan maininnut menoa oikeuteen ja sairaslomatodistus riittää jo syyksi jäädä pois.
Hehkutti Julian ulkonäköä ja hän todella on upea.
Näätä parat mites nyt suu laitetaan,Johannakin on laihtunut ja taitaa viimeinkin se suuri maailma odottaa....- Glamyyr
Ja mitäs siellä surullisen kuuluisassa suuressa maailmassa sitten tehtäisi? Hurmattais käsittämättömillä laulunlahjoilla ja tanssitaidoilla? Onko suuri maailma jo varautunut vastaanottamaan kiihkeästi odottamansa upeat ihmesisarukset jollain ennennäkemättömällä tavalla? Millä kentällä yksityiskone prinsessoja odottaa?
Miksi Johanna ei muuten tuo näytille noita tapaamiaan huippukoulutettuja gentlemanneja?
- hukkapätkä
Johanna kehuu blogissaan äitinsä ulkonäköä ja kuulema kaikki hänen sisaruksensakin ovat kauniita.
Harmi vaan, että J on perinyt isänsä ulkonäön, ja isää ei voi todellakaan kutsua kauniiksi. - roskaropotti
Juu ei siinä rukoukset auta, sano nauta..jos menee oikeuteen. Saattepa nähä että jo tänä iltana kummasti sairauslomalainen "piristyy". Ihmettelen lähinnä tätä, et tuksu on neljänkympin kuumeessa jaksanut valvoa fc:ssa??? WTF? Ja siinä sivussa hankkinut uuden koiranpennunkin? WTF??? Käynyt kaupassa ja apteekissakin. WTF???? On se niiiin klamuuria että...minä en pysty moisessa kuumeessa kun makaamaan sängyssä ja korkeintaan weskissä ja jotain juomassa käydä. Mutta olenkin vaan tavis.
- 4+10= 18
Mitä sitten vaikka oiskin saanut sairauslomalapun??? Mitä se estää istumasta oikeudessa? Istumaanhan Tuksu pystyy joka tapauksessa kotonaankin ja on tuo käynyt kaupungillakin. Eihän hänen tartte sanoa siellä rosiksessa mitään,juristiNI hoitaa puhepuolen.Käydäänkö se suljetuin ovin vai pääseekö sinne ulkopuolisia kuunteleen? Minä en mene,asun liian kaukana. En menis vaikka asuisin hesassa. Kyllä se media hoitaa ilmoittelut sitten. Onnea vaan Tuksulle,tulet tarvitsemaan sitä roppa kaupalla ,hih!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462