Tapasin kivan, fiksun ja komean miehen asiakasyrityksestämme. Emme ole suoranaisesti työn puolesta tekemisissä, mutta työskentelemme samassa rakennuksessa. Täytin itse juuri 30. Mies on 28. Hän on muutaman kymmenen hengen firman, jonkin sortin talouspomo. Komea pukumies, kohtelias, miellyttävä, miehekkeellä tavalla turvallinen, hyvä keskustelija. Monet ovat häntä kehuneet niin miehet kuin naiset sekä yksi yhteinen tuttumme, joka on hänen lapsuudenystävänsä.
Työruokalassa kävimme yhdessä kuukauden ajan sen jälkeen, aloimme tapaamaan tennistä pelaamassa, elokuvissa ja ravintoloissa kuukauden ajan. Ravintoloissa ja elokuvissa käydessämme suukottelimme ja halailimme. Hän kutsui luokseen ja tarjosi ihanat ruoat ja jälkiruoat. Sohvalle mennessä heitin hänen paitansa veke, pussasimme. Sitten laskin hänen housunsa, alla näytti olevan pienet alushousut. Käskin kääntymään, että voisin tsekata hänen peppunsa. Eivät olleet normaalit pienet alushousut, takana meni vain pieni naru, hänen jalassaan oli stringit. Kiukustuin hänelle, mikä mies on olevinaan, joku narsisti vai? Ei miehen kuulu miellyttää naistaan tuolla tavoin ja näyttää itseään sanoin hänelle! Hän sanoi, että kehtaa käyttää niitä, koska on kunnossa (onhan hänen peppu kunnossa), kesällä on kuuma ja ne tuntuvat hyvältä hänen jalassaan. Muka hän olisi toivonut minun pitävän niitä seksikkäänä.
Teinkö oikein jättäessäni hänet? Eikö ole jotenkin sairas mies, vaikka on seksikäsvartaloinen ja käyttää stringejä?
Miksii?
24
383
Vastaukset
- Sielun sisko
Ihan oikeassa olit. Selvä narsisti kun ajatteli omaa mukavuuttaan kesähelteellä. Olisi villahousut kuulunut hänellä olla. Hyvä, että jätit mokoman iljetyksen!
- samaa mieltä!!
Mua ainakin naurattaisi ja hylkäisin miehen. Itse haluan olla narupeppuna ja sopivasti seksiobjektina. Kamala mies, vaikka muuten upealta kuulostaa.
Naurettavia miesten stringit...
http://www.men-unlimited.be/pictures/items/634874763349780000.jpg
Halut karkaavat, musta hyvä syy jättää mies! - Feministi N
Iljettävä narsistimies!! Olisit potkaissut munille sitä!! Olisi ansainnut sen!!
- TYTTÖ 25
näitä olen nähnyt tavarataloissa ostaessani miehelleni boksereita. voiko ällöttävämpää olla ja epäseksikäämpää
http://mens-underwear-blog.com/underwear/wp-content/uploads/2011/04/Calvin-Klein-CK-One-Cotton-Thong-White.png
HYI! Mun mielestäni meille lähes kaikille naisille sopii stringit, kellekään miehelle ei sovi. - mimmuulini 42
Sinä itse ja me muut äänin 5-0. Pidimme ratkaisuasi hyvänä. Ei KUKAAN ole eri mieltä, ainakaan alushousuista.
- hohhhoijaaaa
olen päälle viiskytä oleva ukko. ei stringit sovi millaisellekaan miehellä. mies joka sellaisia käyttää on narsisti ja inhottava mies. mielummin naiset katsovat minua normaaleissa boksereissa kuin tuollaista sinäänsä täydellistä miestä stringeissä. kukaan nainen ei pidä tuollaista seksikkäänä, söpönä, ihanana tai minään muukaan. tääkin mies tietää sen. naisille vain rohkeat vetimet ja paljastavat vaatteet.
unohda koko mies "Teinkö oikein jättäessäni hänet?"
-Teit ehdottomasti. Hän ansaitsee paaaaljon enemmän kuin kaltaisesi nainen voi ikinä tarjota.
"Eikö ole jotenkin sairas mies,"
-Ei, kyllä tässä tapauksessa se ainoa sairaus on sussa ja sun korvien välissä.- .....
Ensimmäinen vastarannankiiski saapui. Täällä kun ollaan sitä mieltä, että aloittaja oli aivan oikeassa jättäessään tuollaisen narsistin.
..... kirjoitti:
Ensimmäinen vastarannankiiski saapui. Täällä kun ollaan sitä mieltä, että aloittaja oli aivan oikeassa jättäessään tuollaisen narsistin.
Jos joku väittää pystyvänsä diagnosoimaan ihmisen narsistiksi (aikamme trendisanoja) sen perusteella, että tämä käyttää jonkin tietynlaisia alusasuja, ni melkoisen harhainen fakiiri saa kyllä olla kyseessä..! XD
- .....
TheOne kirjoitti:
Jos joku väittää pystyvänsä diagnosoimaan ihmisen narsistiksi (aikamme trendisanoja) sen perusteella, että tämä käyttää jonkin tietynlaisia alusasuja, ni melkoisen harhainen fakiiri saa kyllä olla kyseessä..! XD
Taitaa siis löytyä stringin narut sinunkin treenatusta pakaravaostasi. Hyi, iljettävää. Arvasin, että narsistimies se täällä on heti kuvottavia tapojaan puolustelemassa!
..... kirjoitti:
Taitaa siis löytyä stringin narut sinunkin treenatusta pakaravaostasi. Hyi, iljettävää. Arvasin, että narsistimies se täällä on heti kuvottavia tapojaan puolustelemassa!
Ilmeisesti luetun ymmärtäminen(kään) ei ole vahvoja puoliasi...?!
Ei, en itse käytä stringejä. Pelkkä ajatuskin saa jo ihottuman aikaiseksi. XD
Pointti oli se, että kuinka vajaa ja ahdasmielisen pitää ihmisen olla jos päättää suhteen jonkin noin triviaalin asian takia..?!
Ilmeisesti yhtä vajaa ja ahdasmielisen kuin sinun..
- housut pois
Pukupellet on just narsisteja ja jonkin nortin pervoja. Hyvä vaan kun jätit. Etsi joku nörtti jolla on normaalit boxerit tai ei boxereit lainkaan.
- Kuunnellaan naisia!!
Ainoa puolustaja on heteromies. Eivät naiset noista tykkää. Mikä ehkä tärkeintä? Minusta silti sairasta vaikka pitäisi hikoilun vähentämisen ja mukavuuden takia. Hyvä miehen pylly menee pilalle stringeissä.
Pointti ei ollut se, että kyseinen mies käyttää stringejä tai mitä mieltä itse kukin on henk koht niiden sopivuudesta/naurettavuudesta miehen päällä.
Pointti oli se, että kuinka vajaa ja ahdasmielisen pitää ihmisen olla jos päättää suhteen jonkin noin triviaalin asian takia..?!
Ei voi kuin hämmästellen nauraa ihmisten pikkusieluisuutta.. X)
- lifemocker
noh onhan stringit aika naurettavia miehellä mutta... kai aloitus sentään oli provo?
- pasilan ilkkis
Taas miehet keskustelevat keskenään Mitä naisilla on sanottavana. Kaikki naiset tähän mennessä vastaan. Miehet sekä että. Mua ainakin kiinnostaa.
- yakuuzzaa
Naiset loistavat aina poissaoloillaa näissä keskusteluissa..
- sindysindy
ei kukaan nainen ole ainakaan myöntänyt kannattavansa niitä
- Morgan Stanley
Itse tapailin hetken aikaa 175 senttistä mallitypyä, joka kävi kuumana minuun. Kävimme yhdessä kahvilla, uimassa sekä taidenäyttelyssä. Meillä oli uskomattoman mukavaa keskenään: nainen oli kaunis, älykäs, viisas ja huumorintajumme kävi hyvin yksiin.
Vietimme romanttista iltaa luonani ja tunnelma oli mitä miellyttävin. Suutelin naista kiihkeästi ja aloin riisua hänen vaatteitaan. Riisuin häneltä kaikki vaatteet ja nainen oli hyvin kiihkeänä. Viimeksi saavuin hänen jalkoihinsa ja aikeenani oli riisua hänen sukkansa - kunnes huomasin, että hänellä oli jalassaan vaaleanpunaiset tennissukat norsukuvioinnilla!!!!??? WTF??? Kenellä naisella on jalassaan vaaleanpunaiset tennsisukat norsukuvioinnilla??? Kyseessä oli selvästi kaksisuuntaista mielialahäiriötä ja skitsofreniaa poteva psykopaatti!!!
Heitin naisen ulos asunnostani ja elämästäni välittömästi enkä ottanut häneen enää koskaan yhteyttä! - Dino Rex
Tiedättekö mikä on kanssa oksettavaa? Se kun lihavalla muijalla on stringit. Hyi *******
- EI Rexiii
parempi läskillä naisella stringit kuin urheilijamiehellä stringit,
kysy multa tai keltä vaan naiselta!! mä en oo kyl läski.- Dino Rex
En mä sanonut et stringit ois miehellä yhtään sen paremmat. Mut come on! Miettikääpä jos mies dumppaisi ylipainoisen naisen sen takia että tämä käyttää stringejä :D Täällä olisivat naiset kuorossa huutamassa että olipa pinnallinen mies...
- totuus täälttä
kaikki vaatteet miehillä missä vilahtaa paljasta takapuolta on kamalat
- ymmärtävämies
Viestin aloittajalla ei taida olla kaikki kohdallaa. Mitä sillä on väliä jos mies
osaa käyttäytyä ja on joka asiassa muutenkin loistava vaikka käyttäisikin
stringejä yms ns. naisten hepeneitä.
Itse miehenä ainakin pidän juuri sellaisia alushousuja tai vaatteita joita haluan.
Nyt tänä kesänä kuumilla ilmoilla on todellakin paljon parempa olla
stringeissä ja shortseissa kun pitkät boxerit shortsien alla.
Naisystäväni ymmärtää asian ja käyttää itsekin stringejä lähes aina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?92777Ruotsissa uusi monikulttuurisuusongelma: Mummonraiskuut
Ilmiö räjähti käsiin ja nyt painetaan paniikkinappulaa. Moni vanhustenhoivayhtiö on joutunut jopa lopettamaan, koska keh1652685- 1852527
Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n152052Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari222006Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa541848Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo701572Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http231172Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?711163Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta851057