Juu.. En keksinyt muutakaan paikkaa kysyä tälläistä kysymystä.
ELI! Missä voi olla vika, kun minulta lähetetyt vietit EIVÄT mene eräälle ystävälleni, puhelut toimii ja hänen viestinsä tulevat minulle, mutta minulta ei mene hänelle?
Onko vika jommankumman puhelimessa vaiko Soneran liittymässä? Mietittiin josko jotain asetuksia oltaisiin vahingossa laiteltu jotenkin, mutta eeei..
Minulta kuitenkin menee ihan normaalisti kaikille muille viestit, jos lähetän, mutta tälle yhdelle ystävälleni ne ei tule.
Onko kellään ollut tälläistä ongelmaa ja olisiko ehdotuksia asian korjaamiseksi, että minun viestini menisivät ystävälleni perille?
Kummassa vika?
missä mättää
1
350
Vastaukset
- toivottavasti auttaa
Yritätkö lähettää viestin vastaa viestiin. Itse joudun lähettämään uuden viestin ystäväni kännykkään jotta viesti menee perille. Epäilen että vika vastaanottajan puhelimessa ei sinun. Sama ongelma oli kun oli toisen firman liittymä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462