laturi löytyy jostakin parkkipaikalla olevasta samanlaisesta volvosta,ei maksa mitään kun itse irrotat yön pimeydessä.ja sitten se jälkikäynti,se ei maksa mitään sen saat "kaupan päälle".
No ei täällä kellään ole kristallipalloa josta voisi ennustaa. Voi päästä 100 eurolla tai voi mennä 1000 euroa. Riippuu mikä niissä on vikana. Laturin voit jostain romikselta ostaa käytettynä, mutta samat viat siihen tulee kaupanpäällisiksi. Jos laturissa vain hiilet menneet, niin uuden hiilisillan saa tuollaisen volvon laturiin alle 20 eurolla. Jälkikäynnin korjaamine voi mennä pelkällä tulppien ja kärkien uusimisella sekä sytytyksen säädöllä. Onkos tuon ikäisessä volvossa jo kärjetön sytytys? Jos on niin ehkä on jo jakopää niin kulunut että sytty heittää. Silloin saattaa olla kallista.
halvin
laturi löytyy jostakin parkkipaikalla olevasta samanlaisesta volvosta,ei maksa mitään kun itse irrotat yön pimeydessä.ja sitten se jälkikäynti,se ei maksa mitään sen saat "kaupan päälle".heh heh
heh heh.. kylläpäs naurattaa.meneekö yli 200 euron?
minäpä
kysyisin paljonko maksaa kun pakoputki vuotaa ja auto pörisee takaosassa vika.käynkö biltemassa ensin ja raahaaudun putken kanssa korjaamolleb.putki
Ei maksa mittää jos tuot minulle!Takapäässä pörisee?Tuopa se takapääsi tänne niin katsotaan ja korjataan!