Tarvitsetko arvokkaan huonekalun tai maton erikoispuhdistusta?

Tahraton.com

Hei sisustuksesta ja entisöinnistä kiinnostuneet!

Olemme helsinkiläinen mikroyritys, joka on erikoistunut syväpuhdistukseen ja hienovaraiseen tahranpoistoon. Monet asiat voi tehdä itse, kuten esimerkiksi pinnan kiilottamisen. Jos joillakin on kuitenkin haastavampi ongelma - vaikkapa viiniä, öljyä tai vahaa arvokkaan tai tunnetärkeän huonekalun pinnassa, voisimme olla avuksi. Erikoisetkin tapaukset ovat tervetulleita!

Pieni arvokalusteartikkelimme löytyy täältä - http://aivan.tahraton.com/2010/02/03/arvokalusteet/

Pahoittelut, jos tämä pieni mainostaminen loukkasi! Olisimme vain mielellämme avuksi heille, jotka kaipaavat juuri tällaista erikoispalvelua!

Valeria

2

507

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mainos ei pahastuta

      kun rehelliseti mainostaa, niin mikäs siinä.

      Nämä "hei tsekatkaa hyvä firma/tuote/palvelu" - yms. itse itseään PIILOMAINOSTAVAT teekevät vain ja ainoastaan hallaa itselleen - aina löytyy joku joka heti vettää kyseisen firman lokaan.

      Rehellisssä mainoksessa ei ole mitään vikaa - se pienyrittäjälle/toiminimelle suotakoon!!

    • repesorsa

      Tämä on keskustelupalsta jossa yksityiset kertovat niksejä toisilleen. EI MAINOKSILLE.
      Helpoin tapa puhdistaa öljymaalipinta on vernissa tärpättiseos se kirkastaa myös harmaantuneen pinnan (jos esine säilytetty kylmässä ja kosteassa), kunhan seossuhde on oikea.Muista rättien itsesyttyvyys.
      Vanha lakkapinta puhdistuu varovasti sinolilla kostutettuun rättiin. Ole varovainen saatat saada räillä myös jälkiä jos hankaat liikaa.Harjoittele ensi kohtiin jotk aolevat piilossa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kela tukee virallisesti Pride-liikettä

      Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k
      Maailman menoa
      154
      4816
    2. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      18
      2105
    3. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      34
      1982
    4. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      16
      1849
    5. Kävisikö tällainen sopimus?

      Olisitko valmis juttelemaan jo ensi viikolla kahden kesken?
      Ikävä
      109
      1805
    6. Nyt kerrot mies mitä ajattelet minusta

      Ihan suoraan ja suodattamatta.
      Ikävä
      93
      1668
    7. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      44
      1305
    8. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      65
      1157
    9. Odotatko vielä vastausta...

      Siihen viestiin? 🤔
      Ikävä
      114
      1123
    10. Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6

      Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka
      Seinäjoki
      27
      1073
    Aihe