Minulla on selvästi kevättä rinnassa ja haluisin löytää itselleni miehen.
Olen nettideiteissä kirjoitellut mukavan oloisen miehen kanssa. Nyt päätin rohkaistua ja tiedustelin häneltä, jos voisimme tavata ensi viikolla.
Ei kai nainen ole liian malttamaton, jos alkaa puhumaan tapaamisesta? Mikä olisi sopivaa tekemistä ensi tapaamiselle? Millaset on hyvät vaatteet ensitapaamiselle?
KEVÄTTÄ RINNASSA
nora88
0
118
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kela tukee virallisesti Pride-liikettä
Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k1454705- 1061678
- 901539
- 1061035
Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6
Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka26973- 50937
- 74864
- 47763
Tämän palstan naiseksi esittäytyvät
Ovatkin kuulemma oikeasti sukupuoleltaan miehiä. Pitääkö paikkansa?113753Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?
Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?43749