Ripustetaan tennispallo narusta kattoon ja siihen pitää osua aina nyrkillä.
Joku noin metrin mittainen naru ja tennispallo siinä :)
Minulla oli joskus.
Hyvä keino parantaa omaa koordinaatiota.
4
304
Vastaukset
- ingopallo.
Terve ! Nimimerkkini "ingopallo" liittyy kyseiseen harjoitusmuotoon.
- Ingopallo.
Nyt hieman tarkennusta: Täällä on montaa mieltä/kuvia asiasta,mutta kulmassa.fi ollaan kanssani samaa mieltä. Narunpäässä roikkuva "tennispallo".
Myyjäliikkeet puhuvat ihan muusta tuotteesta. - tennisharjoitus
Tennispallon kokoinen kohde on vaativampi kun niin pieni, omat etunsa siinä.
Ja liikkuu kovaa vauhtia pieni kohde. - Ingopallo.
Ingo käytti juuri tätä harjoitusmuotoa. Pitää etsiä valmennuskirja,jossa erillaisia saliharjoitteluvälineitä esiteltiin.
Mulle jäi sellainen kuva,että pistepallo= ingopallo.
Eli narunpäässä roikkuva tennispallo tai vast.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951202Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad42794- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617