suunniteltu siten että, isolla panoksella syö sisään vaaditut €, ja sitten voittokierrokset keskittyvät pienellä pelaaviin.
Kätevää näin saadaan paljon € , mutta voittoisat kuviot taloudellisesti keskittää
minipanoksilla pelaaville.
Senhän huomaa kun pelaa 100 kierrosta minipanoksella ja taas vertaa pelattuihin maksimi panoksella. Huima ero, siis jopa pitkällä juoksulla.
Olen tilastoinut noin 11000000 kierrosta. Eli kaykampelrilla ei ole mitään vastaansanomista asiassa.
Mutta tuonhan ymmärtää noin niinkuin pelintarjoajan kannalta, niin minäkin toimisin.
Siksi täällä niin monet puolustavat kolikkokoneiden satunnaisuutta , kun painavat ( etunenussa kaykampelr ) minimipanoksella.
Ray masiinat pyörivät kuin myöskin tuplaukset aivan erilailla minimi vrt. maksimi panoksilla pelatessa. Jos ette usko niin pelatkaa ja todetkaa.
Parahimman esimerkin saa tuplatessa isoilla verrattuna pienillä, siis päivänselvä ero !!!!!! turha sanoa kumman puolesta.
Ray kolikkokoneet
AitoHomoKaympler2
1
100
Vastaukset
- fffffff3ffffff3fffff
oon itse jauhanut pelejä 11 vuotiaasta asti, nyt siis ikää 25 ja minun mielestä juuri isot tuplaukset osuvat helpommin entä pienet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462