- En sitten ikinä, johtuu lisänimi ihan muusta..
- Kyllä, hienoa että Zirinovski kuoli. Keltaiset nesteet joutas saada haudalleen.
- No ei todellakaa kateus🤣🤣🤮 silkka ihmettely. Ja ei, en moiseen edes lähtisi ikipäivänä
- Nauttikoot sinkkuna sitten jos ei yksi riitä🤮
- Tietysti kaikki isänmaanystävät kannattaa NATOa. Vain typerät foliohattu kremlinisti muka "kansallismieliset" idiootit eivät. Suohon pitäs polkea kaikki nämä ääliöt
- Ano on typerä mulkku ja täysi pelle. Hänen kannattajansa ovat vielä tyhmempiä pelkureita ja idioottimsisia foliohattuja
- Eihän vKK ole edes mikää puolue kun sen jäseneksi ei edes voi liittyä eikä osallistua päätöksentekoon. Täysiä pellejä ja ryssän perseennuolijoita kaikki typerät vekkulit lahopäisen kommarijohtajansa mukana. Täysiä epäisänmaallisia pettureita koko haiseva vkk lauma.. valta kuuluu kremlille. Saippuaa joutas tehä jokaikisestä vkk pellestä!
- 50 kuka mies fantasioi viiskymppisistä kantturoista?? Ei niin kukaan🤮🤮
- Oksettavaa toimintaa. Erohan teille tuosta vielä tulee
- Juuri näin
- Venäjä on pian perikadossa. Jokainen sen tajuaa joka laskea osaa. Vain totaaliset idiootit väittää uutisvirtaa aiheesta fakenewsiksi ja läntiseksi probagannaksi. Vessapaperikin on pian ruplaa arvokkaampaa, dollarikauppa on estetty, kukaan ei osta eikä myy Venäjälle mitään, Kiinakin kääntää selkänsä pian kun tarvitsee Yhdysvaltoja kauppakumppanina enemmän kuin Venäjää, jolla ei ole tarjota mitään tuotteita vientiin muuta kuin energiaa ja sitä saadaan muualtakin! Ukrainassa rämpiminen tulee kalliiksi. Venäjän kaukovaikutuskyky on pian puhdas nolla, ohjukset loppuvat kun isoja varastoja ei ollutkaan ja embargon takia uusiakaan ei pian saa tuotettua, ainakaan kunnollisilla maalinosoitusjärjrstelmillä.
- Saatko itekkin sitten vierasta vittua? No ettepä tietenkään. Säälittäviä ukkoja olette. Vaimo kun tuommosta ehottas nii pandakarhuna kulkis pari viikkoa.
- Voi helvetin sairaat. Menkää hoitoon. Noin vanhojen ei kuulu edes mitään seksiä enää harrastella. Mahtaa olla kuvottavan näköistä.
- Miksi sitä ei voi sitten vain erota jos kerran muitakin pitää nussia?
- Hyi helvetti🤮
- Vähästäpä on elämänilonne kiinni. Onkai sitä nyt muutakin elämässä kuin seksi😀
- No miksi ette vain eroa. Miksi pitää suunnitella toisen pettämistä. Lähtekää pois vain! Erotkaa!
- Kuka on niin lammas/lattiamatto että myöntää oikein "luvan" käydä puolison vieraissa. Minä ainakin tappaisin jo pelkästä asian ehdottamisesta.
- Löytyy kyllä. Mutta heitä naiset ei huoli, eikä hekään välttämättä jaksa ja viitsi enää yrittää vaan keskittyvät työhönsä ja harrasteisiin ja mahdollisesti lapsiinsa jos on.
- No perkeles, juuri noin