- En ole, mutta haluaisin kyllä
- Joskus vuosia sitten vaimolla oli jotain nettijuttuja mutta ei mitään livenä ja tykkäsi pitää mua siveysvyössä sekä harrastaa pienimuotoista CBT:tä. Sittemmin tullut niin siveäksi että cuckolding-jutut jääneet vähemmälle. Ihan viimeaikoina olen koittanut herätellä ajatusta ja vaimo innostui tilaamaan uuden siveysvyön minulle. Katsotaan että mihin johtaa. Vähän epäilen että rouva suostuu livejuttuihin, mutta aika näyttää.
- Itseäni kiihottaa cuckoldingissa ajatus siitä että annan kontrollin seksuaalisuudestani toiselle ja samalla toinen saa täysin vapaat kädet toteuttaa itseänsä.
- Itselläni samanlaiset halut. Olisi kyllä upeaa kun vieras upottaisi kullinsa vaimoni pyhimpään. Valitettavasti taitaa jäädä haaveiluksi kun vaimosta on tullut niin siveä...
- Jossain foorumeilla on tullut kyselyjä miehiltä että saavatko vaimoa lainaksi, mutta itse en siitä päätä vaan se on vaimon oma asia. Minulle se toki käy jos hän näin päättää.
- Aisankannatus ja siveysvyö
- En vielä mutta toivon että jokin päivä sekin koittaa
- No mitenpä tekstaan...
- Samoin itseänikin kiinnostaisi olla aisuri. Olemme jutelleet tästä vaimoni kanssa aika ajoin. Olen aistinut kyllä kiinnostusta myös hänen puoleltaan mutta se viimeinen askel on vain jäänyt ottamatta
- Kylläpä olisi upea nähdä vaimoni mustan miehen kanssa. Tästä olen hänelle yrittänyt puhua aika ajoin, mutta ainakaan vielä ei ole asia edennyt toteutuksen asteelle
- Ehdottomasti kannattaa kokeilla. Itsekin olen koittanut puhua vaimolle että hän voisi käydä vieraissa ja pikku hiljaa hän alkaa lämpenemään ajatukselle
- Vaimo kertoi joskus että oli iskeny baarista miehen ja sitten oli menty miehen kämpille. Siellä oli kaverin housuista löytynyt vaimon mukaan oikeen kunnon pesäpallomaila. Kaverin kulli oli ollut niin iso että normikokoinen kortsu oli aina revennyt kun sen kanssa oli koittanut nussia ja vaimo oli sitten joutunut antamaan paljaalla peppuun. Oli kuulemma ollut peppu kipeenä sen jälkeen. Mut oli vaimon mukaan sellanen kokemus et vois ottaa uusiks.
- Olispa hienoa jos vaimo panisi joskus vieraan kanssa
- Enpä ole kokeillut mutta mukava olisi nuolla vaimon pillua kun vieras panee takaapäin
- On erittäin paljon samankaltaisia ajatuksia
- Tämä on mun fantasia numero 1. Täytyis vaan saada vaimo innostumaan
- Olispa oma vaimokin samanlainen