Valikko
Aloita keskustelu
Hae sivustolta
Kirjaudu sisään
Keskustelu
Viihde
Alennuskoodit
Black Friday 2024
Lainaa
Treffit
Säännöt
Chat
Keskustelu24
profiilit
hennulii_
profiilit
hennulii_
hennulii_
Vapaa kuvaus
Kotimaa: --- Koulutus: --- Ammatti: Muu Siviilisääty: --- Lapset: ---
Aloituksia
0
Kommenttia
5
Uusimmat aloitukset
Suosituimmat aloitukset
Uusimmat kommentit
Ei tarvii leogekko uv lamppua, mulla on lämpömatto vaan ja se riittää. Anna vaan sydäntä, kaikki rasvaton liha kelpaa. Minun gekko on kyllä niin nirso tapaus ettei syö mitään mikä ei liiku..
24.03.2013 16:38
Minulla alkoi jatkuvat menkat vasta n. 4kk käytön jälkeen, että varmaan aika aikaista sanoa tuohon mitän.
06.07.2012 14:27
Höpö höpö muijallas ei ehkä oo mitään tautia vaan on hiivasienitulehdus tai jokin muu tulehdus alapäässä. Sillon paikat haisee melkeinpä mädälle kalalle. Tätyyy varata aika gynelle niin selviää asia.
08.02.2012 08:44
Olin ensisynnyttäjänä seinäjoella ja mulla on samanlaisia kokemuksia että kätilö oli ihan kamala akka..Tympeä ja ilkeä ja vittuili päin naamaa.. Lisäksi jouduin olemaan siellä 2 päivää eikä mulle annettu mitään kivunlievitystä. Synnytyskin meni pelkällä ilokaasulla josta ei ollut mitään hyötyä. Kipuja vähäteltiin koko ajan ja sanottiin, että ei se nyt niin kauheaa ole.. En mene koskaan enää sinne! Olisi tehnyt melkein mieli nostaa syyte sitä akkaa vastaan! Enkä tosiaankaan ole mikään narkkari.. kun kerjäsin jotain lääkettä.
30.04.2009 16:03
Niinhän se on! Ja sanoinkin etten ala sitä millään puolustelemaan.. Itse en pystynyt lopettamaan, vaan röökasin koko raskaus ajan. Hirvee syyllisyyden tunne ja sellainen olo että on huono ihminen/äiti. Ja yrittää ehkäpä itselleen sitä asiaa koko ajan puolustella. itse en siihen pystynyt, mutta toivottavasti muut pystyy! Onnea vaan yrityksiin. Lopettaminen kannattaa ja kuinkahan hyvä mieli mullakin olisi siitä jos olisin lopettanut heti kättelyssä.. Nyt vaan kaduttaa ja pelottaa!
30.11.2008 12:21
1 / 1