Valikko
Aloita keskustelu
Hae sivustolta
Kirjaudu sisään
Keskustelu
Viihde
Alennuskoodit
Black Friday 2024
Lainaa
Treffit
Säännöt
Chat
Keskustelu24
profiilit
sommarland
profiilit
sommarland
sommarland
Vapaa kuvaus
Siviilisääty: Sinkku
Lapset: Olen ylpeä vanhempi
Hakusanat: VanMan fok_it
Aloituksia
0
Kommenttia
4
Uusimmat aloitukset
Suosituimmat aloitukset
Uusimmat kommentit
Milloin+kaveri+osti+tuon+talon?++Myös+aika+on+rahaa+joskus..
16.09.2016 11:46
Ajettu jo yli puoli miljoonaa ja sama kone edelleen.
31.01.2016 15:05
Kiitos kysyjälle ja jokaiselle vastaajalle! Minäkin sain avun tästä painiskellessani saman ongelman kanssa. Fiat Scudo -97. :))
31.01.2016 15:04
No tietty noiden seksihalujen määrähän on yksilöllistä myöskin samanikäisten miesten kesken. Riippuu ainakin testosteronin määrästä veressä yms. Olen itsekin jo keski-ikää lähestyvä kaveri ja kuvittelen, että tuo kerta viikossa on aika tyypillinen keskiarvo rakastelukertojen määrässä.
Tietysti jos katselee eroottisia elokuvia yms. materiaalia ja tyydyttää itseään niin kyllähän se laskee "paineita" ja tekee actionin tarpeet harvemmaksi :)
Kun miehellä tulee ikää lisää niin useimmiten se vaikuttaa jonkin verran haluihin, mutta on muitakin tekijöitä kuten esim. liian vähäinen liikunta, ylipaino, tupakointi jne.
Asia kannattaa ottaa puheeksi ja kertoa toiveistasi avoimesti ukollesi. Samalla hän saa tilaisuuden kertoa omistaan jos vaikka ei olekan rohjennut sitä aiemmin tehdä!
13.12.2014 01:13
1 / 1