Hotelli Naantalissa

Anttu Pohjanmaalta

Mikä on paras hotelli meren rannalla tai lähellä merta? Kahdelle. Ajankohta v 30

5

245

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei ainakaan Amandis

      Oli todella järkyttävää huomata, kuinka huonoa palvelua saa. Amandis hotellin palvelu oli töykeää ja jopa välinpitämätöntä. Lisäksi hotellihuone oli aivan kaamea, eikä se vastannut lainkaan kuvausta. Teimme toki reklamaation heti paikanpäällä ja juuri kaikki heiltä saamamme "palvelu" tässä asiassa oli ala-arvoista. Olimme maksaneet huoneesta täyden hinnan ja kyllä otti päähän. Vaihdoimmekin hotellia, mutta omaan laskuun, koska eivät ottaneet mitään vastuuta virheistä. Näin töykeää palvelua emme ole saaneet missään muualla. Arvatenkin EN SUOSITTELE AMANDIS HOTEL NAANTALI.

    • Älä o katkera...

      Tuo edellinen vastaaja on vajaaälyinen.Vastailee viime kesänä laitettuun kysymykseen.Meillä tuo edellinen kirjoittaja ryyppäsi ja onanisoi,joten pistimme pihalle!

    • Naantalin

      Kylpylä.

    • naantalin

      kylpylä vielä v. 2012

      • Hotelli Naantali?

        Millainen hintataso Naantalin Kylpylä hotelli ssa on? Onko niin, että kesällä on avoinna edullinen huoneistohotelli perheelle? Onko edullisempaa hankkia hotellihuone Turusta ja matkustaa julkisilla Muumimailmaan, vai ottaa huoneistohotelli -huone Naantalista?
        Olemme perheemme kanssa tulossa kesäkuussa Naantaliin lomamatkalle ja pähkäilemme vielä majoitus vaihtoehtoja. Naantalin Kylpylä hotellia tunnutaan kovasti kehuttavan... Kokemuksia?

        Kiitos avusta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      277
      17834
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      5701
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      124
      2651
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      2178
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1800
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1051
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      976
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      950
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      948
    Aihe