olen 182cm pitkä 100kg ja noin 13cm pitkä peni, ja ajattelin kysäistä että saako tolla kokoonpanolla seksiä, mitä mieltä naiset ovat
lihava mies
keijo1234963258741
5331
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mun mielestäni et ole kauhean lihava, melkolailla samaa kokoa kuin mun isä. Itse en anna sellaisille miehelli, joiden kanssa en voisi kuvitella meneväni naimisiin joku päivä... Eli miehellä pitää olla hyvät aivot ;)
entäs kun tohon lisätään raskaus arvet
Meitsi ei ookkaa tollane läski eihän mu muija sietäis tollast lihapullaa xdxd eihän naiset ees anna tollaselle läskikasalle mitää.. Mut mu muija antaa mulle kyl jote mee lemmenkentällle läskikasa :))
Meitsi palas just äskö lemmenkentält mu muijan kans oltii siel koko päivä runkkaamas meitsi osaaki antaa kunno hierontaa toisi ku tollaset läski mulkut!
ja sitten sä heräsit omasta sängystäs yksin? Mikäli sulla ei ole mitään muuta sanottavaa kun "läskikasa sitä,plaaplaa, mu muijjjjjjjjjja tätä", niin mees nyt muualle sitten.
Ja takaisin aloitusviestiin, kuten tuolla jo aiemmin mainittiinkin, et sinä minunkaan mielestä mitenkään lihava ole. :)
Sitäpaitsi, ei se aina ole siitä painosta kiinni että saako seksiä, vaan kyllä siihen vaikuttaa aivan toiset jutut.