Millainen paikka on asustaa ja kulkuyhteydet Tampereen keskustaan? Rivitalo olisi hakusessa lapsiperheelle ja keskustasta kun ei sellaista löydy. =)
Tasanne
4
1247
Vastaukset
- Moronnääs!
Aivan hirveä paikka!
Harkitse mieluummin esim. Tesomaa tai Nekalaa.- Tervemoro ostaporo
Tämmösiä nää suolipalstan kommentit on. Älä nyvvaa usko tommosia pilailujuttuja. Nekala ja Tesoma on viimeiset paikat johon kannattaa muuttaa.
- Perusteluja...
Jos vaivautuu vastaamaan,
voisi vaivautua myös perustelemaan, mikä asuinalueessa on hyvää, mikä hirveää.
- Marjanka
Tasanne on sivussa kaikesta. Moottoritien melu kuuluu koko ajan, vietä siinä sitten rauhaisaa iltaa pihalla.
Katselkaa mieluummin kotia linjalta Atala-Leinola-Holvasti, ja sieltä niitä rivareita löytyy. Ja em. alueet ovat nimenomaan lapsiperheille sopivia. Linnainmaan keskustassa Prisma ja CM, samoin muut palvelut.
Tervetuloa Tampereelle koko konkkaronkka:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195963
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263734- 822587
- 392111
- 331892
- 451868
- 1071765
- 211656
- 271502
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!331448