Anders Breivik asui äitinsä kanssa eikä seurustellut", sanoo media!
Eli ilmiselvästi PerSuhan tuo hullu oli!
Eli ilmiselvästi PerSuhan tuo hullu oli!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyllä viherkommareita nyt paskattaa kun pitää täällä taas hehkuttaa. On tainnut olla anaaliseksipäivä kun noin järki seisoo lutku-ukoilla
Missä matelee Isä Timo tekoitkuineen? Tulisi nyt Putkosen ja Jusulan kirjoittamine sutkautuksineen jo sieltä puskista taas marttyyriksi kansan eteen heittäytymään, että saamme nauraa!!! ;D~~~~~~~~~
Breivik - aito persu kiireestä kantapäähän. Turha soiniWätysten punastella nyt, kun hyytelöt on housussa.
Ei se ollut persu,oli Kepuli.
Keppuleissa tuo äitin kanssa asuminen on jo vuosien perinne.
Keppuleillahan on oma kansallispukukin,eli Verkkarit.
Käyttö yleensä perhetilaisuuksissa ja peräkamarissa(myös yö pukuna).
viittasiko ampuja halla-ahoon omassa manifestissaan? lähettikö ampuja manifestinsa perSSuille? suhtautuiko hän hyvin kriitisesti maahanmuuttajiin? miten maahanmuuttajiin suhtaudutaan "nuivassa manifestissa"?
kuuluiko ampuja norjan edistyspuolueeseen jossa hän edusti äärimmäisen kielteistä maahanmuutto linjaa? miksi tällä palstalla hehkutettiin surmatöiden paljastuttua perjantaina illal että "80 mamuttajaa vähemmän"? miksi tätä ei tehty kepun palstalla?
lopuksi voisit kertoa että millä ihmeen logiikalla eli "ajattelulla" te saatte ampujasta kepulaisen? oletko sinä nähnyt hänen äänestyslappunsa?
"viittasiko ampuja halla-ahoon omassa manifestissaan?"
Kyllä, mutta viittasi myös kepun Takkulaan: http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/hannu-takkula-jarkyttyi-nimensa-mainitsemisesta-norjan-tappajan-manifestissa-/art-1288403456329.html
no niin palikka, lueppa tuo juttu nyt loppuun.lisäksi kerro minulle miksi takkula oli järkyttynyt? mistä löytyy tieto että halla-aho olisi ollut järkyttynyt? voisitko kertoa?
ps. juuri sinunlaisten idioottien on hyvä kirjoitella tälle palstalle niin supo pääsee jäljillesi. juuri sinunlaiset idiootit omaavat vain yhden totuuden jonka he haluavat jakaa (pakottaa) muiden kanssa.
Sinä taidat olla samaa jengiä kuin ne neuvostopioneerit, jotka ilmiantoivat omat vanhempansa NKVD:lle. Miksi vihaat avointa yhteiskuntaa?
Ei,luin netistä.
Mutta oletkos sinä nähnyt sen äänestyslapun,kun voit varmasti persuksi todeta?
Eihän vain ollut kavereitasi?
Kuulut niihin ,ensimmäisen kiven heittäjiin.
siis mistä kohtaa netistä löytyy tälläinen tieto? voisitko linkittää sen tähän? ja en minä ole puhunut että hän oli perSSu. minä puhui edistyspuolueesta. eikä tässä tarvita äänestylippua, sillä keveri oli puolueen jäesen. tästä on netissä kyllä runsaasti tietoa. lue nyt vaikka tuolta:
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2011/07/1364433/norjan-terroristiepaillylla-on-puoluetausta
Voitko vielä kertoa, miten PS liittyy Norjan edistyspuolueeseen. Tietääkseni ei mitenkään.
Nimimerkille "siinä sinulle": Muistitko ottaa vahvat lääkkeesi? Ei kai sinulla ole asetta?? Kauheaa!!!