alkaako supo kytätä vapaamuurareita vihdoinkin

City-Kani

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rappariveljiään

      alkaako supo kytätä omaa johtoaan?

    • Rapaten

      Tuskimpa näin kesäaikaan,sillä kaikki vapaana olevat muurarit on töissä.Tiili on kestävä materiaali,eikä sitä mitkään säänvaihtelut suuremmiten hetkauta.

      • VAROTTAKAA! hui.

        OLISI TURVALLISUUSSYISTÄ HYVÄ JULKISTAA LISTA NIISTÄ LIIKKEISTÄ, JOTKA SUPON TARKKAILUSSA OVAT LUOKITELTUINA VAARALLISIKSI ÄÄRILIIKKEIKSI. PITÄÄHÄN KANSALAISTEN TIETÄÄ, MILLAISIA RYHMITTYMIÄ ON SYYTÄ VAROA, ETTÄ EI PUOLIVAHINGOSSA EREHDY VAARALLISEEN SAKKIIN. ONKO VAIKKAPA NUO JEHOVALAISET TAI LESTAADIOLAISET, TAI GREENBIISIT SEMMOISIA?


      • autoja maahan tuovat
        VAROTTAKAA! hui. kirjoitti:

        OLISI TURVALLISUUSSYISTÄ HYVÄ JULKISTAA LISTA NIISTÄ LIIKKEISTÄ, JOTKA SUPON TARKKAILUSSA OVAT LUOKITELTUINA VAARALLISIKSI ÄÄRILIIKKEIKSI. PITÄÄHÄN KANSALAISTEN TIETÄÄ, MILLAISIA RYHMITTYMIÄ ON SYYTÄ VAROA, ETTÄ EI PUOLIVAHINGOSSA EREHDY VAARALLISEEN SAKKIIN. ONKO VAIKKAPA NUO JEHOVALAISET TAI LESTAADIOLAISET, TAI GREENBIISIT SEMMOISIA?

        ja niillä verottajaa kusettavat ovat etunenässä supon listoilla...sitte tallinasta kaljaa kuskaavat ja seuraavaksi ylinopeutta ajavat kansankiihkoilijat kuuluvat tarkkailuun...ja olutta litkivät alaikäset pussikaljaporukat..
        tositolloiluryhmää tämä suomipäättäjä ryhmä on mutta kun ei vaan sattuismitään ni ei tarvis siihen puuttuakkaan.töitähän se vaan tietäis..


    • eihän ne itteään

      nehän on ite niitä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      265
      17118
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5517
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2592
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2076
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1775
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1007
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      959
    8. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      899
    9. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      897
    Aihe