Minusta on:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10010423
Onko tässä mitään tuttua?
11
98
Vastaukset
- toosi hölmöjä
Samat häiriköt kaikkialla:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9966014 - C-tyylilyyli
jaaa-ah, jollain ei ole elämää! Vaikka olisin miten tylsistynyt, niin en sentään viitsisi ruveta provoilemaan erimerkkisten autojen palstoilla. Ei voi olla täysi-ikäisen (tai ainakaan täysijärkisen) kirjoittelua.
- hirmuinen rölli
Ei ole tuttua, koska en aja Skodalla. Ilmeisesti itse ajat, kun kerran kirjoitat "minusta on."
- voe voe
minusta teksti on tuttua myös Citroenin palstalaisille. Joku väitti, että tero- käsite olisi Citroenpalstan keksimä. Toisin näyttää olevan.
- pat garret
Jotain tuttua: eihän vaan garrett turbo..olisikos alunperin ranskalaisten tekemä vai muistanko väärin? siten olisi ymmärrettävissä kun fra valmisteet palaa tai räjähtää
- 30981
oletko sinäkin pat niitä terotumpeloita?
- öljyinen pat G
oon mä tumpelo ku en millään meinannut saada öljynimeytysmattoa sitikan alle kun se kuolaa kaikkia nesteitä allensa ja pohjavesialueella: nimismies sanoi että anna jumalauta olla viimeinen kerta ku päästät sitikan vuotaan virka-aikana kaikki nesteet pihalle
- 30981
Eli oikeassa olin...
Olet yksi niistä valopäistä, jotka häiriköivät muiden merkkien palstoilla. Kaikkialla tumpeloterona tunnettu..- parantunut pat
Olit oikeassa, oltiinhan me niuvassa samassa huoneessa: ku poristiin: sitikka se meidänkin hermot vei..., ostikko jo vanhan tojotan kuten sovittiin?, että enään ei ranskis autojen takia hoitoon jouduta
- minä en ole hullu
minulla on TOYOTA tilastoykkönen jo ammoisista ajoista saakka ei siinä ole mitän vikaa koskaan ei ei ja minä en ole hullu hullu hullu TOYOTA ON PARAS
TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS TOYOTA ON PARAS
ja kaljaa sitä saa siwasta. - olemme terosta huoli
Kaltaisesi yhden totuuden kaverit ja fanaatikot ovat saaneet maailmassa jo riittävästi vahinkoa aikaan. Kuten lehdistäkin saamme lukea.
Et pysty hyväksymään muita mielipiteitä kuin omasi. Hyökkäät terona muita ihmisiä ja heidän tekemiään valintoja vastaan. Käytät siihen muiden häiriintyneiden tapaan runsaasti aikaa. Olet vieraantunut todellisuudesta ja näet vain teromaailman.
Kysymys kuuluu: Oletko jo radikalisoitunut vaaraksi asti? Siis muillekin, kuin itsellesi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse564264SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2914144Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1663666Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky933553Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä923136Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit312477Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv361885Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681783Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.161763- 371690