Ennakkoilmoittautuminen syksyn 2011 peruskurssille on alkanut!
Ennakkoilmoittautuminen potkunyrkkeilyn peruskursseille on alkanut. Aikaisemmat kurssit on myyty loppuun, joten varmista paikkasi ajoissa.
Ilmoittautuminen
Peruskursseille otetaan rajoitettu määrä osallistujia, jonka vuoksi kannattaa ilmoittautua ennakkoon. Ilmoittaudu ennakkoon lähettämällä sähköpostia osoitteeseen [email protected] . Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen . Kirjoita viesti aiheeseen "ilmoittautuminen peruskurssille" ja mainitse lisäksi:
1. Nimesi
2. Ikäsi
Kurssipaikkasi varmistuu, kun kurssimaksu näkyy seuran tilillä. Merkitse viitteeseen osallistujan nimi ja kurssi, johon osallistut.
maksuosoite
saaja: Pori Fight Club ry
tilinumero: 800010-71327770
viitenumero: 1012
Hinnat
Peruskurssien hinta on 110 euroa. Lisäksi jokaisen uuden harrastajan olisi hyvä lunastaa itselleen harjoittelun mahdollistavan magneettikortin. Magneettikortin pantti on 10 euroa.
Alkamisajankohta
Peruskurssi alkavaa torstaina 8.9 klo 19:30 Kamppailu-urheilukeskuksessa osoitteessa Teljänkatu 8, ovi C 8. Harjoitukset jatkuvat alla olevan aikataulun mukaisesti:
torstai klo 19.30 - 20.30
sunnuntai klo 16:30 - 17.30
Lisätietoja antaa:
Taisto Koivula 044-011 0794
taisto.koivula @ gmail.com
Tervetuloa treenaamaan!
Potkunyrkkeilyn peruskurssi Porissa torstaina 8.9.2011
j0po
0
286
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti25645630Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!4411359Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy22110961Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump389785Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla908618Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2776664Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti23335Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle42790Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.182692Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys442350