Olen n. vähän päälle 18v jannu pk alueelta. Minulla on ollut 2 tyttöystävää tähän asti, molempien kanssa seksi sujui loistavasti ja suhteet kestivät vähän yli vuoden. Mutta kun olin 16 minulle alkoi tulemaan tunteita muita poikia kohtaan, ja siitä lähtien olen kuvannut itseäni biseksuaaliksi. Nytten yritin, ihan häpeilemättä, masturboida homopornolle ensimmäistä kertaa mutta huomasin ettei se aivan onnistunutkaan. Tai no meni se paremmin kuin huonosti, sillä sain pidettyä erektion ja pariin kertaan jopa nautin siitä, mutten sillä orgasmia saanut aikaan.
Kannattaisiko jatkaa kokeiluja, hankkia uusia kokemuksia vai jättää asia siihen ja siirtyä naisiin? Huom, tällä hetkellä suuri halu kokeilla olla toisen miehen kanssa, mutten halua loukata jos en olekkaan homo.
Kannattaisiko jatkaa kokeiluja, hankkia uusia kokemuksia vai jättää asia siihen ja siirtyä naisiin? Huom, tällä hetkellä suuri halu kokeilla olla toisen miehen kanssa, mutten halua loukata jos en olekkaan homo.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taidat olla aika nuori. Sehän selviää kun kokeilet. Et ole ainut joka hakee ja testaa mikä kiihottaa.
Väkisin ei kannata yrittää mutta jos huomaat kiihottuvasi miehen munasta niin katso mihin se vie...
Itse kiihotun eniten naisen kanssa mutta välillä on kiva runkata miehen kanssa yhdessä ja ottaa esimerkiksi suihin...
Ilman muuta kokeile homosuhteita, runkkuja, paljasteluja jne. löydät itsesi ja jos joskus pilluakin haluat, ei se ole mistään pois. Mutta poikien kanssa homostelu tekee aina mannaa.
Varmaan tollaset neuvot on vanhoilta homomiehiltä hävetkää !!!!.
Viekotellaan tollasia lapsia melkein het miesten kans kokeilee.
Anna ajan kulua jos oikeesti oot 18 v ja jotain kyll aika näyttää.
Itelläkin ja kaikilla eläimilläkin on kiinnostusta omaan sukupuoleen,
mutta toisten ei tartte olla jo kalut kovana neuvomassa mihin suuntaan pitäis nuorten kulkea tv yks kova kundi