Täällä odotellaan innokkaasti kommenttiasi Norjan tapahtumista mutta mies on ihmeen hiljaa. Miksiköhän? Miksiköhän?
Missä olet Jussi Halla-aho?
24
<50
Vastaukset
- spede465456456
No ei kait hän nyt täällä päivystä odottamassa että sinun kaltaiset idiootit esittävät kysymyksiä :D Hän on kommentinsa antanut lehdille. Ota hieman selvää asioista.
- MIHIN PAKENIT
TÄSSÄ NYT INNOKKAANA ODOTELLAAN MAX JA MORITZIN KOMEENTTIA OMALLA NIMELLÄÄN MUTTA MIES ON IHMEEN HILJAA ?
KYLLÄ SINUTKIN PITÄISI RAAHATA SIELTÄ SOHVAN NURKASTA TELEVISIOON JA LIKASANKOLEHDISTÖÖN ETEEN PARJATAVAKSI
MIKSI EI TULE MAX & MORITZ ? - missä olet
MIHIN PAKENIT kirjoitti:
TÄSSÄ NYT INNOKKAANA ODOTELLAAN MAX JA MORITZIN KOMEENTTIA OMALLA NIMELLÄÄN MUTTA MIES ON IHMEEN HILJAA ?
KYLLÄ SINUTKIN PITÄISI RAAHATA SIELTÄ SOHVAN NURKASTA TELEVISIOON JA LIKASANKOLEHDISTÖÖN ETEEN PARJATAVAKSI
MIKSI EI TULE MAX & MORITZ ?TÄSSÄ NYT INNOKKAANA ODOTELLAAN MAX JA MORITZIN KOMMENTTIA OMALLA NIMELLÄÄN MUTTA MIES ON IHMEEN HILJAA ?
KYLLÄ SINUTKIN PITÄISI RAAHATA SIELTÄ SOHVAN NURKASTA TELEVISIOON JA LIKASANKOLEHDISTÖN ETEEN PARJATTAVAKSI
MIKSI EI TULE näkyviin MAX & MORITZ ? - Käyn Ahon laitaa...
Jussi Halla-Aho huomasi eduskuntatalon vessassa että oli unohtanut pellenaamarinsa kotiin. Kukaan muu ei huomannut mitään.
- Täällä Jussi
Nouseva tähti mafialeffaan - vastassa kovia nimiä! Muun muassa Mamma Mia! -elokuvassa näytellyt Dominic Cooper on uunituoreiden leffatietojen mukaan kiinnitetty tulevan Gotti: Three Generations -elokuvan tähtikaartiin.
Loppumetreillä kuitenkin suomalainen Jussi Halla-aho on saamassa pestin.
- Norjan-Jussi
Onko Jussi veneilemässä...?
- KOTIRAUHA
ON PERHENSÄ KANSSA, JOTEN ÄLKÄÄ HÄIRIKÖIKÖ
- -epätietoinen
"ON PERHENSÄ KANSSA"
Vai onko Per...sä kanssa?
- jusjoo22
Etsivä löytää, ehkä sinäkin löydät vielä kommenttisi.
- miksi olet innokas
Jussi H-A kommentoi tapausta muistaakseni eilen A-studiossa.
Eihän hänellä kuten kellään muullakaan suomalaisella ole osaa eikä arpaa tapahtumaan.- kommenttipena
Koita ymmärtää kommentoivaa viherterroristia. Hänellä ei ole televisiota.
- joopa joo...
"Jussi H-A kommentoi tapausta muistaakseni"
Nettifennolla on kovin valikoiva ja muutenkin perin kummallinen muisti...
- G. Maukonen
Ei tullut aamulla Jussi ulos kaapistaan...
http://www.halla-aho.com/scripta/
...paha tilanne Jussille? - afhahahaha
Halla-aho kommentoi asiaa facebookissa sen verran, että aikoo jatkaa vihanlietsontaansa vanhaan malliin.
- VALVONTAAN !
Ellei ole jo.
- S U P O
NO HÄTÄ.
- näin on
hallintovaliokunta valvoo SUPOA JA Jussi on hallintovaliokunnan puheenjohtja
- realistiperse pSS
näin on kirjoitti:
hallintovaliokunta valvoo SUPOA JA Jussi on hallintovaliokunnan puheenjohtja
Lammastarhassa sudet valvot toisiaan? Koskahan Suomessa siis jysähtää?
- pSS:t jatkoon?
Breivikin paikkahan on nyt vapaa?
- Kemin Kunto
Halla-aho vaikenee...
- Allah-aho armeijaan?
Eiköhän juttu ole niin, että Allah-aho on repinyt sivaripassin ja mennyt armeijaan.
Tietää pikkusen asiantuntevammin kirjoitella ampuma-aseista - ne on vaarallisia.
Jussi katsoi telkkarista kun lapsia kuoli... mutta ei uskonut, että luoti voi tappaa. - Timolle kaljaa!
Isä Timo ei välitä mitä pSS natsisiipi tekee, kunhan kaljaa riittää?
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a98368/timo soini matkaoppaana brysselissa kippis/ - G. Maukonen
http://www.halla-aho.com/scripta/
ei siis vieläkään ulostuloa kaapista. Miksi Jussi? - Norjan Iso Jytky!
Roskalehdistön ikioma lemmikki, tuo poliittinen rasvattu, Espoonankerias on taas painunut takaisin sameisiin korivesiinsä Norjan rannikolle?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26917423Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245602- 1182622
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172122Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361786Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111028- 59966
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32924Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45920