Suosituksia kaivataan jos sellaisia yleensä löytyy. Muistan joskus 80-luvulla vhs-aikaan sellaisia olleen, mutta nykyiset tuntuu olevan vaan raakaa naintia heti ensi sekunneilta lähtien.
Juonellinen pornoleffa?
B. Bertolucci
96023
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ihmisen elämä on raakaa naimista heti ensi sekunneilta lähtien. Siitä se johtuu.
Pirates XXX ja Pirates II: Stagnetti's Revenge. Hyviä juonellisia pornoelokuvia. Kannattaa katsoa.
EI HYVÄÄ PORNOA KANNATA JUONELLA PILATA.
Juonellinen pornoleffa ;) vittu mikä fantasia...heh heh..
Ne juonelliset elokuvat harvoin sisältävät seksiä missään muodossa.
Onnistuin löytämään antikvariaatista muutaman VHS-kasetin, joissa on nimenomaan juonellista pornoa. Filmit ovat periaatteessa klassikoita ja niillä melkoinen keräilyarvo.
Esim Traci Lords:n tekemä ensimmäinen, missä hän oli vain 17-w ja sitten tunnetun John Holmesin filmi Ten days leave.
Turha kysellä hintoja, koska ne eivät ole myytävinä.
Kattelin just Spiderman XXX Porno parodian
Oli siinä jonkin sortin juoni ja Hämiksen tappeluakin ym.
Se on Vividin tuotantoa ja tältä vuodelta
Mulla on tallella Rocking with Seka, VHS- nauhalta taltioitu DVD:lle
Se on myös juonellista ja John Homeskin mukana ja vuodelta 1980
Jenna Jamesonilla on myös juonellisia pornolefffoja
Esim Blue Movie
hmmmm,,,no vaikkapa Sininen Laguuni...
No vanhat Russ Meyerin filmit sisältävät jonkinlaisen juonen kuten Up!. Italialaisen Tinto Brassin elokuvissa on kanssa jonkinlainen juoni ja näyttelijänä monissa todella upea Serena Grandi. Suomessa tuli joskus kun olin nuori Yön valtiatar niminen elokuva jossa näytteli juuri Serena Grandi ja siihen aikaan ajattelin että Serena Grandi on maailman upein nainen. Luokkakavereillekin sitten videota lainailin ja he kehuivat sitä hyväksi. Myös Miranda-yön kuningatar oli ihan katseltava Serena Grandin tähdittämä Tinto Brassin ohjaus. No onhan sitten vielä Emmanuelle elokuvat. Niitä katsoin tosi nuorena, olisinkohan ollut 11-vuotias, silloin ne tuntuivat tosi hyviltä elokuvilta ja erektio oli suunnattoman suuri vaikka jöpökkä ei vielä täyteen mittaansa ollutkaan kasvanut. Kunpa vielä sellaisen erektion ja kiihoittumisen jotenkin voisi saavuttaa, minkä Emmanuelle elokuvat nuorena antoivat. Vaan nyt tarvitsisin Viagra-tai Cialis tabletteja erektioon ja testosteroni-ruiskeita halujen nostamiseksi samalle tasolle kuin nuorena.