Mikä on nahkapenis. Joskus lukenu, että sellasia nahkapeniksiä ikäänkuin haukkuen sitä. Itselläni on esinahka ja nahkaa sen jälkeenkin. En oo vielä harrastunu seksiä enkä haluakaan jos toi nahka pitää ensin ottaa jotenki pois. Tehdäänkö se lääkärissä ja tuleeko joku lähete vai miten?
Nahkapenis?
Tero 18v.
5223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Täällä kaikkia yli kolmetoistasenttistä haukutaan nahkasykeröiksi ja väärinmitatuksi...
Jos saat esinahan taakse kivuita, niin panemaan vaan. Toisilla on enemmän esinahkaa, kuin toisilla ja sillä ei kikulin toimintaan ole vaikutusta, ellei sen ahtaus aiheuta ongelmaa.
Monet ympärileikatut ihailee esinahallista ja taas päinvastoinkin tapahtuu.
Onkos sulla siis vain pitkä esinahka, vai mikä oli kysymyksen juoni?
Olet ihan oikeassa sanoessasi nahkapenisnimitystä haukkumasanaksi. Esinahka on itse asiassa hieno asia. Pitkä esinahka joustaa siinä tilanteessa, jos naisen vagina ei ole riittävästi kostunut. Ellei esinahkaa olisi niin naiminen olisi molemmille kivuliasta. Vedä esinahka varovasti taakse. Ellei se mene kunnolla niin harjoittelu tekee mestarin tässäkin asiassa. Muista että penis on ystäväsi ja pidä siitä hyvää huolta. Naisen sukuelimet on suuri salaisuus, johon on mielenkiintoista tutustua.
Joo sellanen kunnon lutku siinä päässä toimii vähän samalla avalla kuin kenkälusikka kenkiä jalkaa laittessa. Perseeseenkin menee paremmin, kun sillä lutkulla lipsautat sen mulkkusi sinne persesilmään vaikka kuivana.
Eihän se hyvää naiselle tee, mutta eihän nainen orkkua tarvii: essu päälle ja moppi käteen vain!
Suihinotossakaan et itse haistele sitä kusista esinahkaasi joka on päivän muhittanut kyrpähikeä ihopimuissa. Ihana varmaan naisen päästä avaamaan ne poimut ja haistelemaan nahkamulkkusi antia.
Ja nahkamulkku, se nyttää isolle, vähän kuin sinä itse, jos takkisi koko on 50 ja puet koon 60 nahkatakin päälle. Onhan sen ison takin kanssa vähän iso olo ja hankala liikkua.
Nyt nysäkikkeli on kateellinen jo reilusta esinahasta... hah. Mihin asti vielä pääsemmekään...
pääs kii homo! Missä asut? lähe kaljalle?