Ostin karpalo lonkeroo 18 ja finlandia vodkaa litran. Siitä se viikonloppu lähtee. Tulee varmaan helposti känniin kun ein ole juonut pitkään aikaan. Yksin siltin ei ole kiva juoda.
Nyt otan kännin
yksin kotona
4204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Monet vetää kunnon kalsarikännit lukuisissa eri chateissa joka viikonloppu. Ei sun tarvitse yksin dokaa. Muista vain syödä pohjille jotain ravitsevaa ja juoda samalla paljon vettä.
Burana ennen sammumista ehkäisee aamuista päänsärkyä. Aamulla kannattaa myös juoda vettä ja syödä suolaista ja monipuolisesti. Loppu krapulaa kannattaa hoitaa ulkoilemalla rauhallisesti kävellen, jos ei pysty nukkumaan.
Uni parantaa parhaiten, niin jos jotain cirdaludia ym. rentouttavaa löytyy, niin saa helpommin unta.
Hyviä kännihetkiä!
En kyl syö mitään kun en jaksanut ostaa ruokaa. jääkaappi on ihan tyhjä paitsi et siel on alkoholia ja mehua vaan. pakastimessa olis jauhelihaa mut en jaksa sulattaa ja tehdä siitä mittään
http://www.youtube.com/watch?v=MOIb3r5UyVw
Lähtee vai? Ei mulla ainakaan.