Niin moni kappale tuo sinut mieleeni.
Olisikohan siitä tullut koskaan sen valmiimpaa, olisimmeko pystyneet vielä löytämään jotain yhteistä molempia tyydyttävää? Kysymyksiä ilman vastauksia.
Ehkä me tapaamme vielä, kuten kappaleessa Minä ja hän... kun aika on kypsä.
Olisikohan siitä tullut koskaan sen valmiimpaa, olisimmeko pystyneet vielä löytämään jotain yhteistä molempia tyydyttävää? Kysymyksiä ilman vastauksia.
Ehkä me tapaamme vielä, kuten kappaleessa Minä ja hän... kun aika on kypsä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siis olet mies ja kuuntelet Jenni Vartiaista???? =)
"Siis olet mies ja kuuntelet Jenni Vartiaista???? =)"
Missä kohtaa se sanoi olevansa mies??? Jollain on nyt kyllä varmaan selvänäkijän kykyjä, kun minä en tuollaista näe lukevan missään?
Arvaappa mitä minä kuuntelen..tai eihän sun tarvi edes arvata sää tiijät eiks vain?!
Aloittaja, oletko mies vai nainen ja mistä päin olet? Anna oman etunimesi eka kirjain?
Kukas sinä olet? ;-) M vai? Nainen olen, S.
Joo ei nyt kyllä osunut.
ja jos ois osunut - olisi tullut isku palleaan :/
En usko että hän täällä olisikaan, ei ainakaan enää minun vuokseni. Lämmin ajatus hänelle silti.
Siis mies on murunen? :) Mistäköhän päin tämä S-nainen tuota M-miestä oikein etsii? Jos olisi 09 alue ja molempien nimessä viisi kirjainta niin voisi hieman lämmetä.
Ei ole oikea alue, tietääkseni. Meillä on etäisyyttä, ja omani tiedän, ei ole tuo.. Nimet voisivat melkein mennäkin :)
Miksei olisi sinun vuoksesi? Lähetä hänelle viesti, ole rohkea ei sitä tiedä asiat ovat voineet muuttua.
Eipä kuulu mulle! Vaikka niin pahalta maistuukin :(